2703
2553
عنوان

شما جای من بودید طلاق میگرفتین یا می موندید

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 74 پست
اونایی که میگن به خاطر بچه ات بمون اینو در نظر بگیرین که موقع دعوا پسرم به طرز وحشتناکی میترسه وبا ی ...

اصلااا نمون من خونواده اى ميشناسم ك موندن الان دخترشون ١٧ سالشه با افسردگى  و دختر كوچيكشونم افسرده شده و دارو ميخورن بازم پدرمادر باهم دعوا و مشكل دارن ، باور كن اون ارامشى ك ب بچه ت ميدى بعدا دعات ميكنه ، اتفاقا برا اونم شده الان ك كوچيكه جدا شى بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم به نظرم الان که خانوادت پشت هستن این کار رو بکن ... یا اگر خواستی بگردی با نظر خانواده بگرد چون امکان داره بعدا سرد بشن و بگن خودسری کردی و دیگه حماییت نکنن...

اما آدم مگه چند بار زندگی میکنه... البته این نظر منه حتی بخاطر پسرت برنگرد تو هم انسانی حق زندگی داری... برگردی که همش جلو پسرت تحقیر بشی...چند سال دیگه که سنت بالا رفت واقعا نمی تونی کاری بکنی...

نظر مشاورها چی بوده؟ اصلا هیچکدومشون پیشنهاد طلاق بهت دادن؟؟؟

اگر تصمیم نهاییت طلاق بود از الان به این فکر کن که برای خودت کاری دست و پا کنی. از لحاظ مالی خودت بچه ات رو ساپورت کنی.

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
2714

طلاق بگیر بچرو هم  بده به پدرش خودتم برو سرکار

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
به نظرت پسرم اگه پیش یکی از ما با آرامش باشه بهتره یا پیش هر دوی ما با دعوا 

مسلمه که با آرامش ازین دلم سوخت بعد هفت سال که اومده حالام اینجوری 

با آن همه دلداده دلش بسته ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش 💞
2706