1600
1480
عنوان

شما جای من بودید طلاق میگرفتین یا می موندید

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 74 پست

حرفای همسرتو نشنیدم

نمیتونم نظر بدم

یه خانمی میگفت شوهرم شبا دیر میاد ...پولاشو خرج من نمیکنه... کلی مسایل دیگه

همیشه غصه این خانم رو می خوردیم تا...

بعد معلوم شد خانم به شدت بد اخلاقه . سر هر مسئله پوچی درخواستای خصوصی همسرشو رد میکنه ...

برا همین هیچ وقت نباید یکطرفه به قاضی رفت

سفر به کاشان با www.behtourist   

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

آخه سرنوشت ایندت نمیشه با نظر۴نفر که نمیشناسیشون تصمیم بگیری هرکس از دیدخودش وشرایط خودش ممکن نگاه کن به نظر خودت تصمیم درست چیه

اکه یه بار دیگه هم برگردی بعد یه ماه که خونه پدرتی بعد تصمیم  بگیری بهتر نیس

اکه طلاق بگیری بچه رو بگیرن میتونی تحمل کنی؟

میشه یه صلوات بفرسیدبخت خوبی قسمتم‌بشه😢
8
اونایی که میگن به خاطر بچه ات بمون اینو در نظر بگیرین که موقع دعوا پسرم به طرز وحشتناکی میترسه وبا ی ...

اصلااا نمون من خونواده اى ميشناسم ك موندن الان دخترشون ١٧ سالشه با افسردگى  و دختر كوچيكشونم افسرده شده و دارو ميخورن بازم پدرمادر باهم دعوا و مشكل دارن ، باور كن اون ارامشى ك ب بچه ت ميدى بعدا دعات ميكنه ، اتفاقا برا اونم شده الان ك كوچيكه جدا شى بهتره 

عزیزم به نظرم الان که خانوادت پشت هستن این کار رو بکن ... یا اگر خواستی بگردی با نظر خانواده بگرد چون امکان داره بعدا سرد بشن و بگن خودسری کردی و دیگه حماییت نکنن...

اما آدم مگه چند بار زندگی میکنه... البته این نظر منه حتی بخاطر پسرت برنگرد تو هم انسانی حق زندگی داری... برگردی که همش جلو پسرت تحقیر بشی...چند سال دیگه که سنت بالا رفت واقعا نمی تونی کاری بکنی...

میشه لطفا برای نی نی دار شدنم ی صلوات بفرستید...
1403

نظر مشاورها چی بوده؟ اصلا هیچکدومشون پیشنهاد طلاق بهت دادن؟؟؟

اگر تصمیم نهاییت طلاق بود از الان به این فکر کن که برای خودت کاری دست و پا کنی. از لحاظ مالی خودت بچه ات رو ساپورت کنی.

یک منتظر...                                                               خبرای خوب تو راهه ...
1547