2733
2734
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 43663 بازدید | 206 پست
ببینید،اهداف درسی کاملا مشخصه،اما بعضی افراد بر اساس شخصیت خودشون (مثلاً رگه های وسواسی یا کمالگرایی ...

وااای دختر من چهارمه بهش میگفتم هرچی فراتر از کتاب یاد بگیری درصد موفقیتت بالاتره!! خودش ارزوش هست تیزهوشان قبول بشه و کلا هم با کتاب کمک درصدی مخالفه.منم سو استفاده کردم گفتم باید مطالعه کتابهای غیردرسی ت بالا بره..ینی اشتباه کردم؟؟🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کااااش اونایی که  مسئولیتی تو این کشور دارن، در کنار ....( خودتون میدونید😉)  یه کم وجدان کاری   سواد کاری داشتن، انقد استرس و هزینه واسه ما درست نمیکردن.

بعضی وقتها فکر میکنم  چندتا بچه ی دبستانی نشستن دارن  برنامه ریزی میکنن واسه یه کشورررر، انقد که بدون فکرن!!!! 

دعا کنید خدا عاقبت بچه هامونو بخیر کنه.

بنظر شما بیش دبستانی داخل مدرسه بهتره؟

اتفاقا اینطور نیس.بچه تا هفت سال تموم باید کامل تو محیط بازی و غیر انضباطی باشه.

سنجشم واقعا زود فرستادن مادرا نباید قبول کنن

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن
2731
حالا این تو سامانه ثبت شده مشکلی هست؟

نه مشکلی نیست   من خودم استرس داشتم   گفتم وقتی لازم نیست چرا ثبت بشه   نمرش پایین شد     مثلا پرسیده بودن  اب و با چی میخوریم    طرز سوال پرسیدنش به نظرم اشتباه بوده پسرم گفته بود با غذا           و تشابه و اینجور چیزا    گفت پسرت دقت نداره   ولی میدونم باهاش  کار نشده    هشت نفر رد شدن تو مهدشون      من خودم حساس بودم دلم نمیخواست ثبت بشه

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 
بچه ها کی میدونه که باید چکار کنم تا تابستون نره؟

عزیزم من سه روز مونده به شروع مدرسه ها بردم.اصلا کسی کار نداره به این حرفا.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
بچه ها کی میدونه که باید چکار کنم تا تابستون نره؟

شما از طریق اموزش پرورش پیگیری کن 

کار اونا صد در صد اشتباه بوده

نهایتش میبریش اموزش پرورش دوباره تست میگیرن..ولی پیش کسی تو فامیل نگو ک اینطور شده.ب بچه‌انگ میزنن

ببین دختری تو کلاس دیدم ک باید میرفت مدرسه مخصوص کم هوش ها ولی مادره تلاش کرد فرستادش تو مدرسه عادی

بچه شما اصلا مشکلی نداره..من از کاننت هات حس میکنم بوی پول ب مشام اونا خورده😐😐

ولی جدی پیگیر باش. و گزازش بده اموزش پرورش..تلفتی صحبت کن بدون نام و نشان..اونا کمکت میکنن

2738

واقعا نحوه رفتار و سوال پرسیدنشون بد بود.همه شاکی بودن.بیخودم خیلیا رو رد کردن..

وااای دختر من چهارمه بهش میگفتم هرچی فراتر از کتاب یاد بگیری درصد موفقیتت بالاتره!! خودش ارزوش هست ت ...

عزیزم،نوشتن رو گفتم ها!املا نویسی،خواندن محدودیتی نداره،خواندن نامحدود،نوشتن در حد کتاب.

در ثانی در صورتی که تمایل خود کودک باشه،که تعداد نسبتا زیادی اینطورن،نوشتن هم مانعی نداره،منظور من آموزش در قالب رسمی و البته سنجش و ارزیابی بر اساس اون بود.....

بسیاری از معلم ها جز برنامه رسمی کلاسشون هست،و با همین روش هم کودک رو ارزیابی میکنن.

تمایل کودک بر همه چیز برتری داره،حتی اهداف رسمی آ.پ

مدرسه رفتی اموزش دیدی یاد گرفتی این که تا حالا جایی نرفته آموزش ببینه افتخار نیست کار شما

عزيز من نخواستم بهم افتخار كني

از اول كه رفتم مدرسه كه آموزش نديده بودم! بعدم،من با بچه هاي يه سال بزرگترم قرار بود آموزش ببينم ولي هيچ كمتر از اونا نبودم مشكلي تو آموزش نداشتم، قطعا تو يك سال خيلي توانمندي بچه ها رشد ميكنه!

ناراحت نشو اما بچه خواهر من كه ٢سالشه تا ٢٠ رو هم فارسي هم انگليسي هم ميشمره هم ميخونه!اينكه بچه ٦ساله فقط تا ١٠بلده بشمره شايد دليلش عدم تمركز كافيه شايد تو وجودش استرس هست خيلي چيزا ممكنه باشه احتمالا هوش اخرين چيزه

احتمالا پسر شما مشكلي از نظر هوش نداره و شايد مشكلش انگزايتيه

اينو از اين كه گفتي اضطراب جدايي داره گفتم

اسی باورم نمیشه جرا اجازه دادی؟؟

منم پسرم اضطراب جدایی داشت اصلا مهد نرفت

هر جا بردم هر کار کرذم اخر دکترش باهام دعوا کرد بمون خونه بچتو نگه دار مهد نمیخواد بفرستی

پیش دبستانی هم تا اول ابان هرروز میرفتم باهاش مدرسه تا خوب شد

پسرم اصلا بلد نبود تا ده بشماره

سنجشون رو همون قبل پیش فرستادن ما اول نرفتیم

همه رنگها هم اشتباه گفته بود😂😂من برا خانومه توضیح دادم که اصلا مهد نرفته

فقط یه کاغذ دادن نوشته بود مراجعه به چشم پزشک کوررنگی😂😂منم گریون برداشتم بردمش دکتر گفت هیچ مشکلی نداره

فرداش زفتم اونجا گفتم اون چیزی که نشونش دادید بیینم

اینا روانین یه همچین چیزی بود گفت این بوده گفتم اینو منم بلد نیستم خب

نارنجیشو پرسیده بودن😳

دیگه اصلا گره بزن و اینا نداشتن

اتفاقا دسرم از پیش دبستان چرتکه داشتن تو سه ماه مثل بلبل ذهنی محاسبه میکرد

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برادرزاده من جزو بچه های مرزیه همون کم هوشی که گفتین.ما میگیم مرزی،بهتر از کم هوشه

الان چند سالشه شرایطش چطوره

دختر منم مرزیه پدرم دراومده امروزم امتحان فصل اول ریاضی داره فقط خدا کمکش کنه من که سعیمو کردم

🖤 
شما از طریق اموزش پرورش پیگیری کن  کار اونا صد در صد اشتباه بوده نهایتش میبریش اموزش پرورش دو ...

من خودم زنگ زدم شکایت کردم.

الان کاری نمیخواد بکنی.اجبارش برا اول دبستانه.هیچ کس نمیتونه مجبورت کنه برا آزمون دوباره زودتر بری

اسی باورم نمیشه جرا اجازه دادی؟؟ منم پسرم اضطراب جدایی داشت اصلا مهد نرفت هر جا بردم هر کار کرذم ا ...

خدا شفا بده.طرف خودش بیمار بوده رسما

2706