2733
2734
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 43654 بازدید | 206 پست
این یه مهارت تمرینی هست،راستش تو هیچ کدام از اهداف ریاضی اول شمارش معکوس نیست. قطعا مشخصه که با یک ...

ولی دختر من کلاس اول بود معلم شون خیلییی گیر بود رو این قضیه

پس نشون میده هر کی سوزنش زو یه چیزی گیر داره😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیدم پسرم یه چیزایی رو جواب میداد مثل شکلهایی که تست هوش بودن.یه جاییشون ناقص بود مثلا و... بعد رسی ...

اصلا نگران نباش.اولا جوابشو برا سال بعد میخوان.پیش اجبار نیس.دخترمنم مرحله اولو رد شد.هیچ سوالی رو جواب نداد

برا دفه دوم سوالای سنجشو باهاش کارکردم اضطرابش از بین بره.دفه دوم گیر نیستن مثل اول.چون تخصص دارن بیخود ردش نمیکنن.بچه های مشکل دار جدی رو رد میکنن.از مدرسه ای که ما رفتیم بیشترشون رد شدن! از بس اضطراب داشتن یا سوالا گنگ بود براشون

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن

سلام گلم     پسر من پنج سال و دو ماهشه  تازگیها هم فهمیدم بیش فعاله    رنگها و فصلها و معکوس و اینا همه رو بلده    من پرس و جو کردم دیدم این تشابه و اینا رو میپرسن    یا بستن بند کفش    میدونستم رد میشه چون تازه امسال رفته پیش   و اصلا این موارد و باهاش کار نکردم     هر چی مهدشون اصرار کرد من نبردمش   قبلش با یکی که تو این کاره صحبت کردم گفت تابستون ببر چون پسرت بلد نیست و ضربه میخوره      منم با کلی این در و اون در کردن   با پارتی بازی   قرار شد ازش تست بگیرن ولی اگه رد شد تو سامانشون ثبت نشه و فقط واسه اطلاع خودم باشه         همونطور که فکرشو میکردم رد شد   پسرم اضطراب هم داره و ارتباطش با افراد غریبه کمه    نمرش هم خیلی پایین بود    میدونستم مشکل از هوش پسرم نیست   از ندونستنشه   و خوب چون تازه فهمیدیم بیش فعاله و هنوز کار درمانی نبردمش تمرکزش هنوز کمه         برخورد مهدشون خیلی بد بود   گفتن باید از اینجا ببریش هم اذیت میکنه   هم اینکه نبردیش سنجش     دارم دنبال یه مهد میگردم که جمعیتش کم باشه پسرم اذیت نشه   اینجا با اینکه اینهمه باهاشون حرف زدم سر پسرم داد میزنن و از کلاس بیرونش میکنن    طولانی شد ببخشید   نگران نباش باهاش کار کن تا تابستون

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 
این یه مهارت تمرینی هست،راستش تو هیچ کدام از اهداف ریاضی اول شمارش معکوس نیست. قطعا مشخصه که با یک ...

منم دقیقا اینو به خانمه گفتم .گفتم بچه ها اصلا معکوس رو نمیدونه مفهومشو بعد من یه چیزی رو طوطی وار بهش مجبور کنم حفظ کنه .اعتقادی ندارم

خدایا حافط همه نی نی ها باش.
2738
ولی دختر من کلاس اول بود معلم شون خیلییی گیر بود رو این قضیه پس نشون میده هر کی سوزنش زو یه چیزی گی ...

ببینید،اهداف درسی کاملا مشخصه،اما بعضی افراد بر اساس شخصیت خودشون (مثلاً رگه های وسواسی یا کمالگرایی در شخصیت) بیش از حد انتظار با بچه کار میکنم.

مثلاً برای املا نویسی در پایه اول بر اساس اهداف، فقط کلمات کتاب کافی هست،نهایتا ۵_۶کلمه اضافه تر،در حالی که اکثر معلم ها وقتی نشانه جدید آموزش میدن،هر چقدر کلمه که با حروف آموخته شده میشه ساخت رو از بچه انتظار دارن،در حالیکه کاملا اشتباهه!اما متاسفانه اشتباه بشدت رایجی هست.،افزایش گنجینه نوشتاری در طول سالهای دوم تا ششم اتفاق نیفته.

ممکنه معلم مورد نظر شماهم از این دسته باشن

سوالاشم از الان کار کن کاملا تکراریه.بزن میاد تو سایتا.اصلا نگران نباش.بچه پیش دبستان واقعا زوده براش.اونم با محیط اضطراب آور و در بسته

دفه دوم فقط معلولای بشدت تابلو رو رد کرد.خودشون تعجب کرده بودن چرا بچه های سالمو رد کردن.بچه اسم و فامیلیشو بگه ما میفهمیم سالمه

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن
ببین دقیقا موافقم من بعد سنجش نمره دخترمو داشتم تو لیستش میگشتم نگاه کنم خانمه دید بهم گفت خانم زیاد ...

برادرزاده من جزو بچه های مرزیه همون کم هوشی که گفتین.ما میگیم مرزی،بهتر از کم هوشه

اره مهدش گفت تخصصی میبرن

عزیزم دخترم منم امسال می ره پیش این اعداد معکوس را از دختر منم پرسیدن اینا از بچه های که میخوان برن کلاس اول میپرسن چون وقتی سوالاتش تمام شد من رفتم داخل گفت بچه ات می ره اول دیگه سوالات کلاس اولا از بچه ام کرده بود به سنش توجه نکرده بود به مربی مهوش  گفتم گفت ولش کن همش الکیه نمره اشم بهم نگفت هر کار کردم 

حالا یه چیز هم من اضافه کنم 

جدا از سنجش مدرسه دختر من مشاورشون هم یک مصاحبه انجام میداد 

قبل دخترمن یک دختری بود اونجا اصلا هیچی رو جواب نمیداد 

مشاور پدرو مادر اون دختر رو صدا کرد گفت بنظرم امروز امادگی نداره ببرید یه روز که حالش بهتر بود سرحال تر بود بیارید خیلی از برخوردش خوشم اومد واقعا کی میشه همه تو صنف خودشون اینطوری فهمیده رفتار کنن

2706