2410
2553
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 43352 بازدید | 206 پست
عزیزم‌اون کسی که امادگیشو‌ داره که میگیرن و قبوله  ولی بچه ای که هنوز امادگیشو‌نداره واقعا نبا ...

توی تست متوجه میشن آمادگی نداره که مجدد باید تست بده

خدایا شکرت شکرت شکرت.
نگران نباش این سنجش با سنجش ورودی مدرسه فرق داره دختر من سنجش ورودی مدرسه رو رد شد بعد فرستادن سنجش ...

میشه بیشتر برام توضیح بدی دوستم

دختر شما اون کلاسها رو رفت که قبول شد؟

خدایا حافط همه نی نی ها باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دختر من هم همون اوایل پیش دبستانی گرفتن تازه دختر من شهریوری هم هستش و تازه ۵ سال تمام بود.

والا ما از سال ۸۶ داریم کار میکنیم و همچین چیزی نداشتیم تا حالا

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2456
دقیقا حالا گفته یه ماه دیگه بیارینش مهدشم گفت پول بیشتر بده خصوصی باهاش کار کنیم

پس حالا معلوم شد مشکل از کجاست . دیدن وضعیت مالی تون خوبه گفتن یه برنامه پیاده کنیم که از بعضیا پول بیشتری بگیریم . منم همین مشکل رو با مدرسه پسرم دارم میگن هزینه بیشتر بده تا باهاش کار کنیم . لطفا وقت بذارید برید آموزش و پرورش اعتراض کنید . مردم عادی از کنار این قضایا راحت می گذرن و روز به روز این مشکلات به سیستم آموزشیه ما بیشتر لطمه وارد می کنه . نباید بذاریم هر برنامه ایی دوست دارن اجرا کنن . دو بار که کسی اعتراض کنه دفعه ی بعد روی طرح هاشون بیشتر فکر می کنن که درز پیدا نکنه

ببین اونا نمیخوان بچه صد در صد درست بگه اصلا دنبال این نیستن فقط میخوان ببینن مفاهیم رو یاد گرفته یا ...

بعد این درسته که خالا که تازه مهد میره بگیرن 

یا باید تابستون سالی که میره کلاس اول بگیرن 

چون تو‌خوده همین یک سال هم‌ که بچه مهد خیلی چیزا یاد میگیرن 

عزیزم شمارش معکوس اتفاقا یکی از سوالهاشون هست. 

والا بخداااا تو ریاضی کلاس اول هست و یادمه اگثر بچه ها مشکل داشتن

بچه باید اموزش ببینه اینا رو.. شمارش معکوس زمانی ک‌ما درس خوندیم اصلا تو درسها وجود نداشت پس خیلیییی مادرا نمیدونن ک بچه باید بلد باشه.اونام ک توهم بچه باهوش دارن قبل مددسه ضرب رو تلاش میکنن یاد بدن ک تلاششونم عبث هست

خیلی چیزایی که اینا میپرسن مربوط به آموزش هستش  نه هوش بچه،  خوب مسلماً همه آموزش تو یه سط ...

ببین دقیقا موافقم من بعد سنجش نمره دخترمو داشتم تو لیستش میگشتم نگاه کنم خانمه دید بهم گفت خانم زیاد به این نمره ها توجه نکنید این سنجش فقط در حدیه که بچه کم هوش یا عقب افتاده ذهنی (از به کار بردن این کلمه عذر میخوام اگر معادل بهتری سراغ دارید یادم بدید ) رو از سالم تشخیص بده که اگر لازم باشه بچه بره مدرسه استثنایی 

2714
چه توقعهایی از بچه هاتون دارین بچه ۵ ساله آزمون سنجش ۶ ساله ها را بده الکی از این سن کم هی بچه ها را ...

بخدا درست میگی شوهرم خیلی گفت نبریمش

الانم میگه تا به آمادگی نرسیده نمیبرمش

خدایا حافط همه نی نی ها باش.
ممنون عزیزم لطف داری نه نیمه دومیه 5سال و 10 ماهشه اما خداییش من فرق چوب و شیشه و معکوس باهاش کار ...

من الان کلی فشار به مغزم  اوردم فهمیدم  شیشه میشکنه😂😂😂 دید هم داره😂😂😂  

بعد این درسته که خالا که تازه مهد میره بگیرن  یا باید تابستون سالی که میره کلاس اول بگیرن  ...

از بدو ورود به پیش دبستانی شروع میکنن . اونایی که جا می مونن قبل تا قبل از کلاس اول میگیرن ازشون

خدایا شکرت شکرت شکرت.
خب الان تحصیلاتتون چیه ؟

فوق ليسانس مهندسي

هيچ وقت تو مدرسه مشكلي نداشتم با وجوديكه از همه كوچيكتر بودم

ولي برادر همكلاسيم مثه من يه سال زودتر رفت نكشيد درش اوردن به موقع فرستادنش ديگه مشكلي نداشت

هر كسي شرايط خودشو داره

میشه بیشتر برام توضیح بدی دوستم دختر شما اون کلاسها رو رفت که قبول شد؟

گفتم که بچه ی من از اولم میدونستم که به آسونی قبول نمیشه ۴ سالگی تست هوش برده بودم و میدونستم چه راهی در پیش دارم اما شما مادر یه بچه ی سالمی که فقط بچتون از محیط و برخورد اون آدم ها که مشخصه کار نابلد بودن ترسیده

سنجش تخصصی رو حتما قبول میشه نگران نباش

🖤 
2706