2726
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 43530 بازدید | 206 پست

چه توقعهایی از بچه هاتون دارین بچه ۵ ساله آزمون سنجش ۶ ساله ها را بده الکی از این سن کم هی بچه ها را تو استرس میندازین بعدم تو همون مهد نوع نگاهشون به بچه تغییر میکنه گیرم مهد بگه بچه را ببریم شما چرا قبول میکنید بخدا همه این بلاهایی که سر بچه هاتون میارید حق الناسه فردا بچه های افسرده تحویل میگیرید 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور نمیکنم یه عده اینقدر بیشعور باشن اون مرده حق نداشته اینطوری بگه من جات بودم یه دعوای حسابی میکر ...

بهش گفتم تو چکاره ای و چطوری این نتیجه گیریو کردی؟

این بچه اضطراب جدایی داره

بخدا اینقدر شوکه شده بودیم که نمیدونستیم چی بگیم

خدایا حافط همه نی نی ها باش.

حالا فرق چوب و شیشه چیه

بچه چی باید بگه 

خیلی مسخره س خدایی خاکتوسرشون ‌سوال ها رو از کجا میارن

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2728

من سنجش خودم یادمه

ازم پرسیدن سکوت یعنی چی

بعدم یه مربع کشید بهم گفت داخلش یه خط بکش بعد گفت حالا خارج از شکل یه خط بکش 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

واقعا ازین جو مسخره بعضی  مهد کودک ها متنفرم 

و همینطور مادرایی که فکر میکنن بچشون باهوش ترینن و بچه بقیه خنگ و عقب موندست!!!

زمان همه چیز  رو معلوم می کنه

معلوم می کنه که این مسخره بازی مهدکودکا، این آموزشای هول هولکی، این انتظارات عجیب غریب نه تنها باعث پیشرفت نمیشه بلکه بچه رو از همه چی فراری می کنه 

خب حالا چکار کنم که بتونم سال دیگه برمش مهدش میگه ایندفعه خودم میبرمش و تضمین میکنم قبول میشه اما ی ...

عزیزم اصلا همچین چیزی نبود برای ما 

من دخترم الان اوله پیش رو هم توی مهد بود اصلا سنجشی در کار نبود فقط قبل کلاس اول سنجش بردیم

منم با دیماهی جان کاملا موافقم که فقط میخوان ازت پول بگیرن 

اخه این چیه که بخوان خصوصی درس بدن 

به قول خودت یه ژنتیکی هم وجود داره بچه دوتا ادم باهوش دیگه هوش بالاتر از متوسط رو خواهد داشت تازه با بدبینی تمام 

من حدس میزنم بچتون نیمه اولی هم باشه درسته؟

دقیقا شوهرمم همینو گفت مثلا یه بند دادن دست بچه که گره بزن شوهرم گفت من رتبه 300 کنکور بودم اما تا ...

ببین اینا سوالای هوش نیست مال اموزشیه که دیدن خاک بر سرا بلد نیستن یه سوالی که مربوط به هوشه رو طراحی کنن حالا تکلیف بچه ای که نه مهد رفته و نه پیش و اموزش ندیده چی میشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
دقیقا حالا گفته یه ماه دیگه بیارینش مهدشم گفت پول بیشتر بده خصوصی باهاش کار کنیم

حالا اینم این وسط خواسته از اب گل الود ماهی بگیره😐😐😐

بابا سوالاش چرت بوده..ته تهش اینه میبره هوش اش رو میسنجی

ولی اصلااا لازم نیست استرس نده ب بچه

2706