2726
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 43530 بازدید | 206 پست
دیدم پسرم یه چیزایی رو جواب میداد مثل شکلهایی که تست هوش بودن.یه جاییشون ناقص بود مثلا و... بعد رسی ...

این چ وضع سؤال پرسیدنه اعتراض کن تا با یه آزمونگر دیگه انجام بده 

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا حالا گفته یه ماه دیگه بیارینش مهدشم گفت پول بیشتر بده خصوصی باهاش کار کنیم

اگه میتونی مهدشو عوض کن،  بهت قول میدم همه ش بخاطر پوله،  چون واسه سنجش و.....یه درصدی مهد میگیره  که بعضیاشون وجدان کاری ندارن،  مثل همینا‌.

خصوصی میخواد چیکار کنه؟!!!!!  بگو خودم کار میکنم.

2728

بچه من ۷ سالشه تو سنجش هیچ کدوم اینارو نپرسیدن اون وقت بچه ۵ ساله اعدادو چطوری برعکس بگه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
نه چون من سالها با این مسئله درگیر بودم و دخترمو کلاسهای سنجش بردم میگم باید بچه یا تا ۲۰ بتونه بشم ...

برای بچه پنج ساله!!!!!!!!!!!

من دکتر متخصصم تا دوم دبستان فصل ها و ماهها رو قاطی می کردم پس ای کیوم پایین بوده؟! 

اینا در صورتی میتونن این انتظار  رو از بچه داشته باشن که بچه قبلا تحت آموزش قرار گرفته باشه بچه پنج ساله که تازه رفته مهد تازه اضطراب جدایی هم داره کی کفته باید اینارو بلد باشه وگرنه باهوش نیست!!!!

تو فکر نباش عزیزم.اشتباه کردن الان آزمون گرفتن.من خودم توی مرکز پیش دبستانی شاغلم..پسر شما مهد نرفته ...

خب حالا چکار کنم که بتونم سال دیگه برمش

مهدش میگه ایندفعه خودم میبرمش و تضمین میکنم قبول میشه اما یه ماه خصوصی

خدایا حافط همه نی نی ها باش.
تو فکر نباش عزیزم.اشتباه کردن الان آزمون گرفتن.من خودم توی مرکز پیش دبستانی شاغلم..پسر شما مهد نرفته ...

خدا خیرت بده😍😍

دقیقا همینه   وقتی بچه به همه مسلط باشه که نیازی به پیش و مدرسه نیست.

پسرِ من  میگه کاش  وقتی بدنیا اومدیم  باسواد بودیم  که دیگه مدرسه نمیرفتیم😂

برای بچه پنج ساله!!!!!!!!!!! من دکتر متخصصم تا دوم دبستان فصل ها و ماهها رو قاطی می گردیم پس ا ...

دقیقا شوهرمم همینو گفت

مثلا یه بند دادن دست بچه که گره بزن

شوهرم گفت من رتبه 300 کنکور بودم اما تاپیش دانشگاههی گره بلد نبودم

خدایا حافط همه نی نی ها باش.
وا دروغم چیه؟؟

باور نمیکنم یه عده اینقدر بیشعور باشن اون مرده حق نداشته اینطوری بگه من جات بودم یه دعوای حسابی میکردم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706