2726
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 43530 بازدید | 206 پست

دیدم پسرم یه چیزایی رو جواب میداد مثل شکلهایی که تست هوش بودن.یه جاییشون ناقص بود مثلا و...

بعد رسید به سوالایی که مثلا فرق چوب و شیشه یا گل و درخت چیه!!

پسرمم میگفت شبیه نیستن

اون میگفت از چه لحاظ ؟

پسرم میگفت نمیدونم

بعدم از اعداد پرسید .پسرم یک تا ده رو میشمره ولی برعکس و میپرسید.که این چون تازه رفته پیش نمیدونست

خدایا حافط همه نی نی ها باش.

عزیزم شاید واقعا براش زوده . اصلا داغون نباش این سنجش که نمیخواد هوش بچه رو نشون بده. واقعا شاید امادگی نداشته . پسرتو ببوس بغلش کن و بهش فرصت بده.  در اینده اونقدر موفق میشه که یه روزی به این اتفاق میخندی🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه نمیدونی چی میپرسن که 

مادرهای معمولی که خداروشکر بچه های سالم دارن نمیدونن اما بهتره بدونید تو مراکز کاردرمانی ها کلاس آمادگی سنجش مدرسه هست که چند جلسه تمام سوالات سنجش رو با بچه ها کار میکنن

🖤 
2728
دیدم پسرم یه چیزایی رو جواب میداد مثل شکلهایی که تست هوش بودن.یه جاییشون ناقص بود مثلا و... بعد رسی ...

خیلی احمقانه بوده سوالاش!!

شمارش معکوس واسه اخرای کلاس اوله نه بچه پنج ساله

فرق چوب و شیشه رو ما هم نمیتونیم بگیم🙄

اولا ک زود بوده بخصوووووص اگه بچه ات نیمه اولیه

بعدم برو اموزش پرورش اعتراض کن فقط اون شکلها رو از همه میپرسن و بس

سلام دختر منم چند سال پیش رد کردند ....الان شاگرد اوله و معدلش ۲۰ ....اون روز من نرفتم بودم ماموریت ...دادم دست مامانم ....فکر کردن ببخشید ما آدمای عامی هستیم 

فردا رفتم اونجا نشستم گفتم فکر نکنید من متوجه نمی شم چیکار می کنید ...شما مجبورید چند نفر رو رد کنید برای پر کردن طرح بعد از ظهر ...خلاصه هوچی گری کردم که بیا ببین ...خلاصه دیگه دوباره انجام شد ...می خوام بگم همش الکیه فقط می خوان طرحش رو اجرا کنن ...زیاد جدی نگیر 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706