2726
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

43530 بازدید | 206 پست

سلام بچه ها خیلی داغونم .پسرم تازه یک ماهه داره میره پیش دبستانی .خودشم 5 سال و 10 ماهشه .حالا دوروز پیش زنگ زدن از طرف مهدش که باید برن سنجش .گفتم چه خبره زوده که ومن شنیدم تابستون سالی که میرن اول میبرنشون.خلاصه گفته نه ما مجوز از اموزش پرورش داریم الان میبریم و... اینا.خلاصه دیروز بردیمش.بماند که شوهرم گفت نبریم الان.این بچه هنوز آمادگی نداره .من گفتم نه بابا من بچمو میشناسم باهوشه.مگه میخان چی بپرسن.این پازل درست میگنه.لگو درست میکنه...

خدایا حافط همه نی نی ها باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه بینایی شنوایی همه چیش خوب بود و رسیدیم به جایی که آزماینده تحصیلی بود.حالا پسر من بنده خدا اضطراب جدایی شدید داشت تازه درست شده و به تنهایی مهد میره.گفت مامان بایدشما هم توی اتاق باشین.خانمهخ گفت نمیشه.فقط میتونین در باز باشه

خدایا حافط همه نی نی ها باش.
2728
باهاش کار نکردی .

اخه نمیدونی چی میپرسن که 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

والا دختر من اوله شهریور بردم بچه ۵ ساله هنوز به تکامل نرسیده که سنجش دبستان بشه این مهد کودکیا دیگه شورشو دراوردن

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

نگران نباش این سنجش با سنجش ورودی مدرسه فرق داره

دختر من سنجش ورودی مدرسه رو رد شد بعد فرستادن سنجش تخصصی که یه روانشناس میگیره

اونجا میدونه با بچه ای که خجالتیه یا ترسیده و هول شده چطور برخورد کنه

🖤 
2706