1542
1541
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2852 بازدید | 200 پست
تو فکر نباش عزیزم.اشتباه کردن الان آزمون گرفتن.من خودم توی مرکز پیش دبستانی شاغلم..پسر شما مهد نرفته ...

از دختر من هم همون اوایل پیش دبستانی گرفتن تازه دختر من شهریوری هم هستش و تازه ۵ سال تمام بود.

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر طوفانی ریشه های مرا محکم تر میسازد.
یعنی سنجش نهاییش همون بود؟

بله.قبل ثبت نام که مدارک خواستن گفتن باید برین سنجش و تاییدیه بیارین توشهرماهم فقط به پایگاه سنجش هست تا جواب سنجشو نبردیم ثبت نامشو نهایی نکردن.ولی سوالاشون انقد سخت نبود مثلا خونه نشون میدادن میگفتن چی کم داره که مثلا در نداشت یااینکه تاده میشمرد ولی معکوسشو نه

عزیزم اصلا همچین چیزی نبود برای ما  من دخترم الان اوله پیش رو هم توی مهد بود اصلا سنجشی در کار ...

ممنون عزیزم لطف داری

نه نیمه دومیه

5سال و 10 ماهشه

اما خداییش من فرق چوب و شیشه و معکوس باهاش کار نکردم

هرشب قصه میخونم براش...

خدایا حافط همه نی نی ها باش.

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

نه چون من سالها با این مسئله درگیر بودم و دخترمو کلاسهای سنجش بردم میگم باید بچه یا تا ۲۰ بتونه بشم ...

منم دخترم کلاس اولو گذرونده..تمام اینا ک گفتی تو درسهای ریاضی و علوم کلاس اوله.امکااان نداره تو سوال سنجش باشه ینی صدتا بچه دوتاشونم کل این سوالا رو نمیتونه جواب بده

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
خدا خیرت بده😍😍 دقیقا همینه   وقتی بچه به همه مسلط باشه که نیازی به پیش و مدرسه نیست. پسرِ م ...

از دست این بچه ها😄😄

شروع رژیم ۹ دی ۹۸..قد ۱۷۳،وزن شروع: ۶۸ و ۵۰۰..امروز ۱۲ دی وزن: ۶۶ و ۲۰۰..امروز ۱۹ دی وزن: ۶۵..امروز ۲۳ دی وزن ۶۴..وزن هدف ۵۸ تا ۱۵ اسفند       میخوام بشم همون دختر ظریف مریف خودت😍❤
1546

خیلی چیزایی که اینا میپرسن مربوط به آموزش هستش  نه هوش بچه،  خوب مسلماً همه آموزش تو یه سطح و شبیه هم ندارن.

شاید یکی ۳ سالگی به بچه ش  شمارش یاد بده  یکی نه.

فقططط میدونم هیییچ فکری پُشت اینا آزمونا و.....نیست،  فقط میخوان یه چیزی بگن و  هزینه دریافت کنن  همین!!!!

از دختر من هم همون اوایل پیش دبستانی گرفتن تازه دختر من شهریوری هم هستش و تازه ۵ سال تمام بود.

عزیزم‌اون کسی که امادگیشو‌ داره که میگیرن و قبوله 

ولی بچه ای که هنوز امادگیشو‌نداره واقعا نباید زودتر بگیرن 

خدایی خیلی که سخته برا بچه 

ببین اونا نمیخوان بچه صد در صد درست بگه اصلا دنبال این نیستن فقط میخوان ببینن مفاهیم رو یاد گرفته یا نه .بچه باید بِیس رو بدونه تا بتونه با کلاس همراه باشه. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوست عزیز،من بیست و هفت سال سابقه معلمی و حدود ۱۸سال کلاس اول رو دارم،با اطمینان میگم اگر من جای شما بودم،مهد رو عوض میکردم و به موقعش یعنی تابستان قبل از اول می‌بردم سنجش.

ابدا نگران نباشید

1432
عزیزم‌اون کسی که امادگیشو‌ داره که میگیرن و قبوله  ولی بچه ای که هنوز امادگیشو‌نداره واقعا نبا ...

توی تست متوجه میشن آمادگی نداره که مجدد باید تست بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش این سنجش با سنجش ورودی مدرسه فرق داره دختر من سنجش ورودی مدرسه رو رد شد بعد فرستادن سنجش ...

میشه بیشتر برام توضیح بدی دوستم

دختر شما اون کلاسها رو رفت که قبول شد؟

والا ما از سال ۸۶ داریم کار میکنیم و همچین چیزی نداشتیم تا حالا

شروع رژیم ۹ دی ۹۸..قد ۱۷۳،وزن شروع: ۶۸ و ۵۰۰..امروز ۱۲ دی وزن: ۶۶ و ۲۰۰..امروز ۱۹ دی وزن: ۶۵..امروز ۲۳ دی وزن ۶۴..وزن هدف ۵۸ تا ۱۵ اسفند       میخوام بشم همون دختر ظریف مریف خودت😍❤
ممنون عزیزم لطف داری نه نیمه دومیه 5سال و 10 ماهشه اما خداییش من فرق چوب و شیشه و معکوس باهاش کار ...

شما ساکن تهران هستی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا حالا گفته یه ماه دیگه بیارینش مهدشم گفت پول بیشتر بده خصوصی باهاش کار کنیم

پس حالا معلوم شد مشکل از کجاست . دیدن وضعیت مالی تون خوبه گفتن یه برنامه پیاده کنیم که از بعضیا پول بیشتری بگیریم . منم همین مشکل رو با مدرسه پسرم دارم میگن هزینه بیشتر بده تا باهاش کار کنیم . لطفا وقت بذارید برید آموزش و پرورش اعتراض کنید . مردم عادی از کنار این قضایا راحت می گذرن و روز به روز این مشکلات به سیستم آموزشیه ما بیشتر لطمه وارد می کنه . نباید بذاریم هر برنامه ایی دوست دارن اجرا کنن . دو بار که کسی اعتراض کنه دفعه ی بعد روی طرح هاشون بیشتر فکر می کنن که درز پیدا نکنه

1563
ببین اونا نمیخوان بچه صد در صد درست بگه اصلا دنبال این نیستن فقط میخوان ببینن مفاهیم رو یاد گرفته یا ...

بعد این درسته که خالا که تازه مهد میره بگیرن 

یا باید تابستون سالی که میره کلاس اول بگیرن 

چون تو‌خوده همین یک سال هم‌ که بچه مهد خیلی چیزا یاد میگیرن 

عزیزم شمارش معکوس اتفاقا یکی از سوالهاشون هست. 

والا بخداااا تو ریاضی کلاس اول هست و یادمه اگثر بچه ها مشکل داشتن

بچه باید اموزش ببینه اینا رو.. شمارش معکوس زمانی ک‌ما درس خوندیم اصلا تو درسها وجود نداشت پس خیلیییی مادرا نمیدونن ک بچه باید بلد باشه.اونام ک توهم بچه باهوش دارن قبل مددسه ضرب رو تلاش میکنن یاد بدن ک تلاششونم عبث هست

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
خیلی چیزایی که اینا میپرسن مربوط به آموزش هستش  نه هوش بچه،  خوب مسلماً همه آموزش تو یه سط ...

ببین دقیقا موافقم من بعد سنجش نمره دخترمو داشتم تو لیستش میگشتم نگاه کنم خانمه دید بهم گفت خانم زیاد به این نمره ها توجه نکنید این سنجش فقط در حدیه که بچه کم هوش یا عقب افتاده ذهنی (از به کار بردن این کلمه عذر میخوام اگر معادل بهتری سراغ دارید یادم بدید ) رو از سالم تشخیص بده که اگر لازم باشه بچه بره مدرسه استثنایی 

چه توقعهایی از بچه هاتون دارین بچه ۵ ساله آزمون سنجش ۶ ساله ها را بده الکی از این سن کم هی بچه ها را ...

بخدا درست میگی شوهرم خیلی گفت نبریمش

الانم میگه تا به آمادگی نرسیده نمیبرمش

ممنون عزیزم لطف داری نه نیمه دومیه 5سال و 10 ماهشه اما خداییش من فرق چوب و شیشه و معکوس باهاش کار ...

من الان کلی فشار به مغزم  اوردم فهمیدم  شیشه میشکنه😂😂😂 دید هم داره😂😂😂  

1578