1542
1605
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

2854 بازدید | 200 پست

سلام بچه ها خیلی داغونم .پسرم تازه یک ماهه داره میره پیش دبستانی .خودشم 5 سال و 10 ماهشه .حالا دوروز پیش زنگ زدن از طرف مهدش که باید برن سنجش .گفتم چه خبره زوده که ومن شنیدم تابستون سالی که میرن اول میبرنشون.خلاصه گفته نه ما مجوز از اموزش پرورش داریم الان میبریم و... اینا.خلاصه دیروز بردیمش.بماند که شوهرم گفت نبریم الان.این بچه هنوز آمادگی نداره .من گفتم نه بابا من بچمو میشناسم باهوشه.مگه میخان چی بپرسن.این پازل درست میگنه.لگو درست میکنه...

خدایا حافط همه نی نی ها باش.

خلاصه بینایی شنوایی همه چیش خوب بود و رسیدیم به جایی که آزماینده تحصیلی بود.حالا پسر من بنده خدا اضطراب جدایی شدید داشت تازه درست شده و به تنهایی مهد میره.گفت مامان بایدشما هم توی اتاق باشین.خانمهخ گفت نمیشه.فقط میتونین در باز باشه

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
باهاش کار نکردی .

اخه نمیدونی چی میپرسن که 

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت        پشت این پنجره که یخ زده سرده ،  می نویسم اون نرفته برمیگرده  ،  می شنوم صدای پاتو  ،  خیلی بی انصافی خیلی بی انصافی  ،  گفتم عاشقت هستم  ،  گفتی قصه می بافی  ،  خیلی بی احساسی خیلی بی احساسی  ،  از من مگه چی دیدی چرا با من نمی سازی  ،  تو آدم بی انصاف ، با این دل بی احساس ، هیچ وقت اینو نمی فهمی ، قلبم بی تو چه تنهاس ، تو فاصله می گیری ، خالی میشه همه دنیام ، من خوابتو می بینم ، تو میخندی به رویااااام  ، خیلی بی رحمی ، خیلی تو بی رحمی ، آبرومو بردی و هنوزم نمی فهمی ، خیلی بی انصافی خیلی بی احساسی ، من که عاشقت هستم ، چرا با من نمی سازی                
8

والا دختر من اوله شهریور بردم بچه ۵ ساله هنوز به تکامل نرسیده که سنجش دبستان بشه این مهد کودکیا دیگه شورشو دراوردن

میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  

اگه مدرسه میره قبل پیش انجام میدن

اما پسر من مدرسه نمیره باید قبل کلاس اول انجام بده

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

نگران نباش این سنجش با سنجش ورودی مدرسه فرق داره

دختر من سنجش ورودی مدرسه رو رد شد بعد فرستادن سنجش تخصصی که یه روانشناس میگیره

اونجا میدونه با بچه ای که خجالتیه یا ترسیده و هول شده چطور برخورد کنه

خدا هیچ وقت دیر نمیکنه  
1601

دیدم پسرم یه چیزایی رو جواب میداد مثل شکلهایی که تست هوش بودن.یه جاییشون ناقص بود مثلا و...

بعد رسید به سوالایی که مثلا فرق چوب و شیشه یا گل و درخت چیه!!

پسرمم میگفت شبیه نیستن

اون میگفت از چه لحاظ ؟

پسرم میگفت نمیدونم

بعدم از اعداد پرسید .پسرم یک تا ده رو میشمره ولی برعکس و میپرسید.که این چون تازه رفته پیش نمیدونست

عزیزم شاید واقعا براش زوده . اصلا داغون نباش این سنجش که نمیخواد هوش بچه رو نشون بده. واقعا شاید امادگی نداشته . پسرتو ببوس بغلش کن و بهش فرصت بده.  در اینده اونقدر موفق میشه که یه روزی به این اتفاق میخندی🌹🌹

اخه نمیدونی چی میپرسن که 

مادرهای معمولی که خداروشکر بچه های سالم دارن نمیدونن اما بهتره بدونید تو مراکز کاردرمانی ها کلاس آمادگی سنجش مدرسه هست که چند جلسه تمام سوالات سنجش رو با بچه ها کار میکنن

خدا هیچ وقت دیر نمیکنه  
1547