2733
2734
عنوان

اونایی ک مستاجربودن وتازه خونه دار شدن ی لحظه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 113 پست
بدترازاینهاشودیدم اگ برات تعریف کنم پدرشوهرم چ بلاهایی سرم آورده باهام دعوامیکنی ک چرازودترنرفتی وتا ...

ببین گلم خودت باید سبک سنگین کنی ببینی مصلحت چیه. مثلا ببین شوهرت می تونه راضیش کنه واحدی که شما نشستی رو اجاره بدید اجاره اش رو به شما بدن؟ 

بهر حال مستاجری هم سختی های خودش رو داره. خانواده همسر هم تو باهاشون راحت نیستی. 

ببین کدوم واست راحتتره تحمل فشار اقتصادی یا مدارا با خانواده شوهر. شاید یکم حساسیتت رو کمتر کنی تحملشون واست راحتتر بشه.شاید من جای تو بودم انتخابم این بود:  چند سال بمونی و با هدف و جدی پس انداز کنی تا در شرایط راحتتری مستقل بشید

یازده سال کم نیستا چطور وقتی ن اجاره میدادین ن خرجی پس انداز ندارین گلم بعد توقع دارین با اجاره های ...

وقتی توفشارنیفتی ولج کنی نمیتونی پول جمع کنی الن هیچ چیم معلوم نیس ولی جداشم دستم روسرخودمه میفهمم چی ب چیه همسرم هم یکم توفشاربیفته بیشترقدرپولهاشومیدونه شغل همرمن کاشی کاریه اگ باجدیت کارکنه ماهی ده تومن درآمدشه ولی الان چون خیالش راحته سست و بی خیال کارمیکنه ماهی سه تومنو ب زوردرمیاره اونم همش جاهای الکی ومفت مفت خرج میکنه باید ی تلنگربخوره تاعقلش سرجاش بیاد مگ تاآخرعمرش میتونه کارکنه

باخداباش و پادشاهی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین گلم خودت باید سبک سنگین کنی ببینی مصلحت چیه. مثلا ببین شوهرت می تونه راضیش کنه واحدی که شما نشس ...

عزیزدلم من تو ی اتاق زندگی میکنم و خوردوخوراکمون یکیه واحدجداندارم ک اگ واحدجدا داشتم چ غمی داشتم عمرا حرف جدایی میکشیدم یازده ساله تو ی اتاق تنگ وتاریکم با ی پسرهشت ساله باشوهرم هم سه ماهه خاهربرادریم

باخداباش و پادشاهی کن
[QUOTE=109378843]همسرم خیلی کارمیکنه روزهاشغلخودش شبهاهم مسافرکشی من خودمم خیلی باقناعتم ولی اینجانم ...

من همین الانشم توسختیم ولی حداقل میدونم وقتی مستقل شم با روحیه واعصاب راح تری میتونم مشکلاتمرو اداره کنم

باخداباش و پادشاهی کن
2731
عزیزدلم من تو ی اتاق زندگی میکنم و خوردوخوراکمون یکیه واحدجداندارم ک اگ واحدجدا داشتم چ غمی داشتم عم ...

پس حالا که شوهرت راضی شده مستقل بشید. خونه حتی 40 متری ولی مستقل ارزش داره. خودتم دنبال یک فعالیت هنری یا کاری باش که تو خونه انجام بدی و درآمدزایی داشته باشی

من همین الانشم توسختیم ولی حداقل میدونم وقتی مستقل شم با روحیه واعصاب راح تری میتونم مشکلاتمرو اداره ...

تو چطور ادمی هستی/ واقعا ادمی یا اهن؟ چطور 11 سال با این شرایط زندگی کردی؟

حتما جدا شو حتما مستقل شو

مطمین باش خیلی بهتر میشه شرایطتون

حتی اگه شده بری حاشیه شهر

اونایی که به شهدا اعتقاد دارید : واسه حاجت منم دعا کنید و صلوات بدین.ممنون

استاتر حتما برو

باور کن اگه به خونواده شوهر من بود من عمرا نمیتونستم کاری کنم 

اما زندگیمو جدا کردم برا خودم راحتم 

تو دوسال سختی کشیدم ولی برا پیشرفت و ایندم کشیدم

نه اینکه بدبختی و اذیت شدنم بخاطر رفتار بقیه باشه

تازه با شرایطی که شما گفتی حتما حتما زندگیت راحته 

کم کم وام بگیر و بجای کرایه رهن کن خونت رو 

مثلا اگه ۵ پول پیشته  و ۳۰۰ اجاره میدی سال دیگه یه وام ۱۰ تومنی بگیر با ۳۰۰ قسطش رو بده و ۱۰ تومن رو بزار رو پول پیشت رهن کن خونه رو 

مطمئن باش میتونی چون متوقع نیستین

ببین یادت باشه اینجوری بخوای بمونی تا اخر عمرت باید سر بار بقیه باشی و برا خودت زندگی نکنی

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2738
ببین گلم خودت باید سبک سنگین کنی ببینی مصلحت چیه. مثلا ببین شوهرت می تونه راضیش کنه واحدی که شما نشس ...

کاش عمرم سرجاش میموند ویاحراقل سنم کمتربوداونوقت میتونستم عمرموجوونیم داره هدرمیره این بیشترازهرچیزی عذابم میده مگ ی آدم چندبارزندگی میکنه ازکجامعلوم فردا زنده باشم اینطورنیس ؟

باخداباش و پادشاهی کن
وااای چرا دلمو ریختی نمیتونم تحمل کنم یاااازده ساله میگم شوهرم ی تومن پس اندازنکرده خیلی هم اذیتم می ...

اسی حتما برو اجاره کن سخته ی اتاق واسه سه نفر . حداقلش اینه ک هر سال مجبوری پول بزاری روی رهن خونت. 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
استاتر حتما برو باور کن اگه به خونواده شوهر من بود من عمرا نمیتونستم کاری کنم  اما زندگیمو جد ...

برات ی حمدوتوحید خوندم صلوات هم فرستادم انشاالله مشکلت حل شه ممنونم ازحرفهات برام دعا کن شوهرم پشیمون نشه 

باخداباش و پادشاهی کن
بدترازاینهاشودیدم اگ برات تعریف کنم پدرشوهرم چ بلاهایی سرم آورده باهام دعوامیکنی ک چرازودترنرفتی وتا ...

دیوونه ای اونجا موندی

گور بابای پول 

فرض کن یه خرج واجبه باید قسطشو بدی برو 

خیلی خوبه زندگی مستقل

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
پس حالا که شوهرت راضی شده مستقل بشید. خونه حتی 40 متری ولی مستقل ارزش داره. خودتم دنبال یک فعالیت هن ...

ممنون گلم دعا کنید برام محتاجم میترسم شوهرم پشیمون شه سختش اینجاس فقط مستقل ک شم قطره قطره جمع میکنم ب خودم اعتماددارم ک میتونم اگ اگههه دستم بالاسرخودم باش ب پنج سال نکشیده میتونم ی خونه نقلی بخرم صددرصد مطمینم

باخداباش و پادشاهی کن
برات ی حمدوتوحید خوندم صلوات هم فرستادم انشاالله مشکلت حل شه ممنونم ازحرفهات برام دعا کن شوهرم پشیمو ...

ممنونم عزیزدلم خدا خیرت بده 

دعا کن مامان بشم😍

حتما بریا حتما 

باور کن ناخوداگاه حتی همون پسر ۸ سالت اعتماد بنفس میگیره چه برسه به خودت

2706