2726
عنوان

اونایی ک مستاجربودن وتازه خونه دار شدن ی لحظه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 113 پست
مرسی عزیزم این اولین جوابی بودک دلمو آروم کرد بخدادیگ نمیتونم تحمل کنم خیلی اذیتم میکنن من خودم ب شخ ...

برو حتما برو 

من فکر کردم یک واحد جدا از پدرشوهرت داری مثلاً طبقه بالاشونی 

تو یک خونه مصیبته 

حتی شده نون خشک بخوری حتما جدا شو 

شک نکن

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
وای تو یک اتاق خیلی سخته که .میفهمم واقعا در عذابی.نمیدونم گلم مطمینا مستقل شدن خیلی خوبه و هر کسی د ...

خیلی خیلی سخته سه تاخاهرشوهر دارم هرروز یکیشون اینجاپلاسن وبه همه چیم دخالت میکننبیست وچهارساعته چادرروکمرمه وروسری روسرم پدرشوهرم حساسه نمیتونم ی سرمه ب چشمام بکشم مثلاوهزارمصیبت دیگ 

باخداباش و پادشاهی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اینجا انقدرها هم گرون نیست دروغ چرا مامنطقه پایینیم پول پیش نهااایتا پنج تومن و اجاره سیصدچهارصدت ...

عزیزم‌ما هم‌منطقه بالا نیستیم.صاحب خونه ها بی انصافن.واسه یک خونه اندازه  لونه مرغ خدا تومان پول میگیرن.البته الان همین اجاره ۳۰۰ تومان تا پارسال یک خونه بزرگ‌و خوب میدادن 

یک صلوات میفرستی؟
خیلی خیلی سخته سه تاخاهرشوهر دارم هرروز یکیشون اینجاپلاسن وبه همه چیم دخالت میکننبیست وچهارساعته چاد ...

😐😐😐پس درنگ نکن اصلا حتما پاشو برو .هیچی مثل آسایش داشتن ارزش نداره.اصلا خونه هم‌نخریدی عیبی نداره .همون آرامش و که داری

یک صلوات میفرستی؟
2728
من جای تو بودم حتما میرفتم مستجری ،هرچقدر اونجا راحت باشی و پول اجاره ندی ،باز خونه خودت نیس و اختیا ...

مرسی عزیزم مرسی دلگرم شدم بقرآن خونه دارشدن برامن مهم نیس من فقط دلم میخادبراخودم زندگی کنم نه باحرف دیگرون فقط همسرم خیلی توفکره بخاطراون این تاپیکوزدم

باخداباش و پادشاهی کن

[QUOTE=109379551]مرسی عزیزم این اولین جوابی بودک دلمو آروم کرد بخدادیگ نمیتونم تحمل کنم خیلی اذیتم میکنن من خودم ب شخ ...[/QQUOT

واقعا شرایطت رو با چشم دیدم که میگم ریسک نکن به شوهرتم بگو تا کی قراره اینجا بمونیم از یه جا باید شروع کنیم درسته دیر میخایم شروع کنیم ولی ماهی هروقت از آب بگیری تازه هست

ببین یه سوئیتم اجاره کنی شرف داره به قصر اونها. اره حتما برو مستاجری درامد شوهرتم نسبت به هزینه های ...

آره بابا انقدرتواین خونه عذاب کشیدم درسته سنم کمه ولی ده برابرسنم تجربه دارم خیلی کم توقع و کم خرجم سطح انتظارم پایینه خیلی راحت میتونم ازهمه خرجهام بزنم پس اندازکنم خودم هم میدونم تاآخرعمرم هم اینجابمونم فقط وقتموعمرموتلف کردم

باخداباش و پادشاهی کن
آره اولش یکم برات سخت میشه اما مطمئن باش از اونجا بودن خیلی بهتره برات  هرسال مجبور میشی یکم پ ...

مرسی گلم پس پشیمون نمیشم دکنارسختیش خوبی هم داره ؟

باخداباش و پادشاهی کن
احساس کردم ک طبقه ی جدا ندارین و فقط ی اتاق دادن بهتون،اگه اینطوریه حتما برو،تو ک ب هرحال نتونستی تا ...

آره بابااگ طبقم جدابودک چ غمی داشتم چی بهترازاین تو ی اتاق موندم یازده ساله بای پسرهشت ساله من ازخدامه جداشم فکرشوهرمم من اگ تاآخرعمرم هم مستاجرباشم برام مهم نیس بهترازاین زنگی نکبت باره

باخداباش و پادشاهی کن
عزیزم داداش منم تا وقتی با مادرم اینا بود هیچ کاری نمی‌کرد بعد از هشت سال خونه اجاره کرد الآنم بخاطر ...

آره بابا تااینجایی فقط من توعذابم اون پیش ننه باباشه نازشومیکشن راحت میخوره راحت میخابه بذاری مدت هم من توآرامش باشم اون عذاب بکشه بلکه ی تقی ب توقی بزنه ب خودش بیاد

باخداباش و پادشاهی کن
عزیزم من چی باید بگم که پدرشوهرم آپارتمان داره تو محلشون ولی من ترجیح دادم یک و دویست اجاره بدم و نر ...

منم حاظرم تاآخرعمرم مستاجربمونم ولی دیگ ی روزهم نمیتونم جواین خونروتحمل کنم

باخداباش و پادشاهی کن
2706