2726
عنوان

اونایی ک مستاجربودن وتازه خونه دار شدن ی لحظه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 113 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای چرا دلمو ریختی نمیتونم تحمل کنم یاااازده ساله میگم شوهرم ی تومن پس اندازنکرده خیلی هم اذیتم می ...

نترس بابا. اون مورد ک پیدا کردی نسبت به درامدتون خوبه. بعد هم مستاجری تو شهرهای بزرگ سخته. تو شهر کوچک هزینه ها و اجاره کمتره

2728
الان احساس امنیت زیادی میکنه و سرد شده. اما بلید از فرصت استفاده میکردین و پس انداز ی چیزی واس خونه ...

نمیش عزیزم پدرشوهرم ب حساب کتابمون خیلی میرسه خونه مادرشوهر نرفتی نمیدونی چ مصیبتیه منم الان یازده ساله اینجام ی تومن ندارم روزهای جوونیم بهترین روزهام سوخت وازبین رفت ازخابیدنم بگیر لباس پوشیدنم بیرون رفتنم خریدام ووو......توهمه چیم دخالت میکنن دیگ بریدم همسرم همه پولشوخرج اینها میکنه پس انداز نمیش کرداینجا

باخداباش و پادشاهی کن

عزیزم من چی باید بگم که پدرشوهرم آپارتمان داره تو محلشون ولی من ترجیح دادم یک و دویست اجاره بدم و نرم نزدیکشون. هنوزم حاضرم تا اخر عمرم مستاجر باشم ولی نزدیکشون نرم چ برسه تو یه ساختمون

وااای چرا دلمو ریختی نمیتونم تحمل کنم یاااازده ساله میگم شوهرم ی تومن پس اندازنکرده خیلی هم اذیتم می ...

الان شرایطو گفتی برو 

اجاره خونتم که کم هست 

پس برو 

توکل به خدا 

فکر کردم تهرانی

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘

عزیزم برو مستأجری فوقش نتونستی بر میگردیم خونه پدر شوهرت من برادر شوهرم مثل شما بود هفت سال پیش پدر شوهرم بود حتی یه هزار تومانی پس انداز نکرد همش خانواده شوهرم ازش توقع پول داشتند اینم خسته شد یواشکی پولاش رو جمع کرد پول پیش خونه که جور شد گفت وام گرفتم وسریع دنبال خونه گشت بماند که دیگه چقدر بحث و ناراحتی پیش اومد  وقتی مستقل شد تازه معنی زندگی مشترک رو فهمید البته جاریم خیلی قناعت کردالان هم یه خونه رهن کردند ولی جاریم میگه دیگه اخریا که خونه پدر شوهرم بودم فکر طلاق زده بود سرم میگفت باید همیشه لباس پوشیده تنم بود اگه بحثمون میشد خونوادش دخالت میکردند تربیت پسرم دو جور شده بود من یه چیزی میخاستم ازش اونا هم یه چیز دیگه میگفت خیلی رابطه اش با برادر شوهرم بد شده بود تازه هرچی شوهرش کار می کرد به اونا میداد آخر کار میگفتند زنش جمع کن نیست 

نمیش عزیزم پدرشوهرم ب حساب کتابمون خیلی میرسه خونه مادرشوهر نرفتی نمیدونی چ مصیبتیه منم الان یازده س ...

کاش زودتر رفته بودی

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
آره اجاره نشینی الان خیلی سخته .فکر کن صاحب خونه ما یهو ۶۰ میلیون کشبد رو اجاره.ببین به نظر من شما ه ...

نه اینجا انقدرها هم گرون نیست دروغ چرا مامنطقه پایینیم پول پیش نهااایتا پنج تومن و اجاره سیصدچهارصدتومن ی خونه کوچیک 

باخداباش و پادشاهی کن
ما خودمون از اول رفتیم مستاجری بعد  دو سال خداروشکرخونه دارشدیم،اما الان با اون پول ی ماشینم نم ...

خدالعنت کنه پدرشوهرمو نذاشت توجیب شوهرم ی قرون پول بمونه ب همه چیزمون دخالت کرد 

باخداباش و پادشاهی کن
تا مستقل نشی فکر پس انداز تو سرتون نمیافته -الان که پیش خانواده شوهرتون هستید حتی برای یک صدم هم نمی ...

مرسی عزیزم این اولین جوابی بودک دلمو آروم کرد بخدادیگ نمیتونم تحمل کنم خیلی اذیتم میکنن من خودم ب شخصه فکرخونه خریدن نیستم فقط میخام ازدست اینها خلاص شم ولی شوهرم خیلی سختشه بره اجاره بعدیازده سال

باخداباش و پادشاهی کن
2706