2703
2553
عنوان

اونایی ک مستاجربودن وتازه خونه دار شدن ی لحظه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 113 پست

واقعا جای سواله که توی این یازده سال چرا به فکر خرید خونه نبودید ...

بنظرم با این اوضاع سخت مملکت بجای اینکه برید مستاجری یه حساب مسکن باز کنید و پول رهن خونه و تمام اجاره هایی که میخواید بدید صاحبخونه بعلاوه تمام پس اندازی که قراره بعدا بکنید رو بریزید توی اون حساب تا وام بتونید بگیرید ...اینجوری سرسال وام دارید و یه خونه با رهن ش میتونید بخرید ...

اگه مستاجری و سختیاش انگیزه خونه خریدن باشه فرار از دست مادرشوهر انگیزه بزرگتریه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

تا مستقل نشی فکر پس انداز تو سرتون نمیافته -الان که پیش خانواده شوهرتون هستید حتی برای یک صدم هم نمی تونی به پس انداز فکر کنی چون همه چی براتون مهیا هست ولی وقتی مستقل بشی مجبوری از همه چی بزنی که بتونی پول پیش بیشتر کنی اجاره کمتر بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چ کنم؟ برم اجاره یانه اینم بگم ازدخالتهای بیجا وبی اساس پدرشوهرم دیگ ب ستوه اومدم وی بچه هشت سا ...

از اولش هم نباید زیر بار میرفتی که الان رابطه هم نداری.برده نیستی که آخه

حالا چ کنم؟ برم اجاره یانه اینم بگم ازدخالتهای بیجا وبی اساس پدرشوهرم دیگ ب ستوه اومدم وی بچه هشت سا ...

وای تو یک اتاق خیلی سخته که .میفهمم واقعا در عذابی.نمیدونم گلم مطمینا مستقل شدن خیلی خوبه و هر کسی دوست داره مستقل بشه.ببین اگه از پس اجاره ها بر میایید برید اجاره نشینی.من خودم به شخصه از اول هم دوست نداشتم با خانوادا شوهر باشم

یک صلوات میفرستی؟
2720
الان پس انداز کردن خیلی سخته ، باید یه درامد دیگه داشته باشی ، اگه زیاد اذیت نمیشی همون جا بشین، اجا ...

میخام ی جای کوچیک اجاره کنیم پرسیدم رهن سه تومن واجارش هم سیصدتومن هسرم میانگین ماهی سه تومن درآمدداره خودمم ب اسم جدامیشم خوردوخوراکمو میتلپم خونه مادرشوهر تازیاد بهمون فشارنیاد

باخداباش و پادشاهی کن

من جای تو بودم حتما میرفتم مستجری ،هرچقدر اونجا راحت باشی و پول اجاره ندی ،باز خونه خودت نیس و اختیار هیچ چیز نداری 

مستجری بری میتونی یک زندگی سه نفر و خوب داشته باشی

شوهرتم کم کم مجبور میشه پس انداز کنه 

به شوهرتم بگو پسرم داره بزرگ میشه باید ببینه باباش مستقل و روی پای خودش وایساده تا ازت یاد بگیره و بتونه چند سال دیگ یک زندگی اداره کنه

ولی الان اجاره ها خیلی بالاست شما هم پس انداز نداری پول پیش و چه میکنی.

اونو پیداکردم ی خونه کوچیک بارهن واجاره پایین رهن سه تومن وماهی سیصدتومن درضمن صاحب خونه دوست صمیمی شوهرمه

باخداباش و پادشاهی کن
میخام ی جای کوچیک اجاره کنیم پرسیدم رهن سه تومن واجارش هم سیصدتومن هسرم میانگین ماهی سه تومن درآمددا ...

ببین یه سوئیتم اجاره کنی شرف داره به قصر اونها. اره حتما برو مستاجری درامد شوهرتم نسبت به هزینه های شهرتون خوبه. نگران نباش حداقلش اینه که اگه خونه نخریدی مجبوری هر سال رو پول پیش خونت بذاری بنظرم خودت هم سعی کن هر جور شده پس انداز کنی طلا کم کم بخر .شوهرت بد عادت و متکی شده.حتما اینکارو کن

2714

آره اولش یکم برات سخت میشه اما مطمئن باش از اونجا بودن خیلی بهتره برات 

هرسال مجبور میشی یکم پول بیشتر پس انداز کنی برای خونه اما خب درآخر اون پول داری نه اینکه ندونی چطوری خرج شده

اونو پیداکردم ی خونه کوچیک بارهن واجاره پایین رهن سه تومن وماهی سیصدتومن درضمن صاحب خونه دوست صمیمی ...

چه خوبه خوب قیمت خوبی پیدا کردی.اصلا پیدا نمیشه با این قیمت.پس شوهرت و راضی کن برو .واقعا زندگی مستقل خیلی خوبه

یک صلوات میفرستی؟

احساس کردم ک طبقه ی جدا ندارین و فقط ی اتاق دادن بهتون،اگه اینطوریه حتما برو،تو ک ب هرحال نتونستی تاالان پول حمع کنی،اگه بعدا هم نتونی غصه نداره،درعوض ب آسایش میرسی،مگه آدم چقدر عمر میکنه،ببین آرامشت در گرو چیه اونکارو بکن

همسرم خیلی کارمیکنه روزهاشغلخودش شبهاهم مسافرکشی من خودمم خیلی باقناعتم ولی اینجانمیتونیم جمع کنیم

عزیزم داداش منم تا وقتی با مادرم اینا بود هیچ کاری نمی‌کرد بعد از هشت سال خونه اجاره کرد الآنم بخاطر اجاره شب و روز کار می‌کنه تا خونه بخره بنظرم اجاره کنید یکم دلش بلرزه واسه خونه خریدن

جای خالی نبودنت به شدت احساس می شود 😔😔
وحشتناکه نرو مستاجری بشین سر جات وام بگیر قسطشو بده فکر کن رهنی

وااای چرا دلمو ریختی نمیتونم تحمل کنم یاااازده ساله میگم شوهرم ی تومن پس اندازنکرده خیلی هم اذیتم میکنن 

باخداباش و پادشاهی کن
2706