2733
2734

من الان یازده ساله باخانواده شوهرم توی خونه ام الان ب زووور ب گردن شوهرم گذاشتم مستقل شیم همسرم ازاجاره میترسه میگ اگ بریم اجاره تاآخرعمرمون مستاجرمیمونیم ولی من مخلف این حرفشم الان ک یازده ساله اینجام حتی ی تومن هم پس انداز نداشتم شنیدم میگن اگ مستقل شی پول اجاره بهت سنگینی میکنه وبهرنحوی شده سعی میکنی پولتو جمع کنی باتجربه ها راسته فردا پشیمون نشیم لطفاکمک کنید چیکارکنم ب شوهرم چی بگم دلش قرص شه

باخداباش و پادشاهی کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان پس انداز کردن خیلی سخته ، باید یه درامد دیگه داشته باشی ، اگه زیاد اذیت نمیشی همون جا بشین، اجاره دادن سخته فک کن نصف درامدتون بره اجاره، خورد و خوراک و هزارتا خرج دیگه ، دیگه چیزی برای پس انداز نمی مونه

فقط خدا 
2731
2738

الان احساس امنیت زیادی میکنه و سرد شده. اما بلید از فرصت استفاده میکردین و پس انداز ی چیزی واس خونه میزاشتین کنار. ما بعد از 12سال مستاحری صابخونه شدیم پارسال.

ولی همیشه میگفتم اگه خیالم بابت مسکن راحت بود و با خانواده همسرم زندگی میمردم حتما بیشتر و بیشتر جمع میکردیم.اخه ما از اول ازدواج مستقل شدیم و کلی رفتیم زیر بار قرض و مخارج زندکی و...

شما از فرصت استفاده کنین

اتفاقا شما موقعیت خوبی دارید که اجاره نمیدید و میتونستید خونه دار بشید تو این مدت ولی گمونم اینجوری ...

حالا چ کنم؟ برم اجاره یانه اینم بگم ازدخالتهای بیجا وبی اساس پدرشوهرم دیگ ب ستوه اومدم وی بچه هشت ساله هم دارم ک سه نفری تو یاتاق دیگ واقعا داره خفم میکنه باشوهرم رابطه هم نداریم سه ماهه

باخداباش و پادشاهی کن

عزیزم میخوای بری مستاجری به خودت سختی بدی پول جمع کنی که خونه دار شی(باوجود اجاره خونه و پول پیش!)

خب الان به خودت سختی بده که پول جمع کنید!

البته من مخالف مستقل شدن نیستم اما فکر نکن بری مستاجری میتونی پولی جمع کنی!

پولیم بدست بیاری باید برای اجاره یا رهن خونه استفاده کنی...

آره اجاره نشینی الان خیلی سخته .فکر کن صاحب خونه ما یهو ۶۰ میلیون کشبد رو اجاره.ببین به نظر من شما همونجا بشین سفت و سخت سعی کن پس انداز کنی از خیلی خرجها بزن پس انداز کن.از این قرض الحسنههای خونگی شرکت کن و پول جمع کن بعد بذار بانک مسکن کم‌کم زیاد که شد وام میدن میتونید خونه بخرید

یک صلوات میفرستی؟
 بستگی به خودتون داره اهل پس انداز باشین و تغییر رویه بدین با نه

همسرم خیلی کارمیکنه روزهاشغلخودش شبهاهم مسافرکشی من خودمم خیلی باقناعتم ولی اینجانمیتونیم جمع کنیم

باخداباش و پادشاهی کن
2706