2703
2553
عنوان

پودرموبر...

293 بازدید | 18 پست

خانمامیشه بگین شماباچی موهای زاعدتونو میزنین؟تیغ ژیلت ک خیلی مزخرفه ببخشید 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ژیلت

اما خسته شدم میخوام برم لیزر بسوزونم همشونو راحت شم

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
من بیشتر وقتها موبر سنتی یا همون تیز بر استفاده میکنم که باعث میشه موها بعد از مدتی دیرتر ونازکتر وک ...

نحوه استفادشو میگی همون تیزبر؟احساس میکنم مال منوخوب نمیبره 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2714
ی کم چرا ولی می ارزه

من یکی دوبارپامو انداختم موم خیلیییی درد داشت ینی غش کردم اونجارو چجوری تحمل میکنین

پودر دپی.به مرور موهارم نازک‌میکنه

منم دپی استفاده میکنم بیشتر شمادستو پاتوتم دپی میزنین؟

نحوه استفادشو میگی همون تیزبر؟احساس میکنم مال منوخوب نمیبره 

من یکم اب گرم میریزم توش جوریکه مثل گچ ساختمون بشه بعد میزارم رو بدنم بعد سه یا چهار دقیقه هم با کاردک جمعش میکنم وبعدم میشورمش .بدنت خشک خشک باشه حتما وموادت اصلا رقیق نباشه هرچی سفت تر باشه بهتره😉

2706