2733
2739
عنوان

درد لگن در ماه چهارم

2726 بازدید | 8 پست

سلام خانوما.من الان تو هفته شونزدهم هستم و موقع نشست و برخاست و راه رفتن فشار شدیدی روی عضلات کف لگنم و مقعدم میاد و دردناکه به نظرتون طبیعیه؟ شما این تجربه رو داشتین؟دهانه رحمم کوتاه نشده به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گمان نکنم طبیعی باشه ، چون میگی فشار شدید من توی ماه ۷ ، درد های کشاله ران و لگن دارم موقع نشستن و ...

نمیدونم بخاطر ضعف عضلاتمه یا اینکه مشکلی دارم،امروز شاید برم سونو

2731
ای وای شمام این علایم رو داشتین؟

نه ب این شدت. من بیشتر دل درد گرفته بودم درد لگنم خ کم بود. البته دلیلی نیس ک اگه الان باز شید یعنی کلا ده تا رو باز شید. من ماه ششم دو فینگر باز شدم تا هفته42 همون دو فینگر بودم. حتی آمپول زورم زدن همون دو فینگر. سزارین کردم

نه ب این شدت. من بیشتر دل درد گرفته بودم درد لگنم خ کم بود. البته دلیلی نیس ک اگه الان باز شید یعنی ...

اها،وای اونجوری که گفتی ترسوندیم.نه دل درد ندارم اصلا.سه هفته پیش که طول دهانه رحمم نرمال بود امروز بازم اگه شد میرم سونو.ممنونم گلم

اها،وای اونجوری که گفتی ترسوندیم.نه دل درد ندارم اصلا.سه هفته پیش که طول دهانه رحمم نرمال بود امروز ...

عزیزم منم گاهی با فعالیت لگنم درد میگیره و با استراحت خوب میشه شما سونو رفتین؟ طبیعیه؟

هر چی خدا بخواد به خدا اعتماد کن   
2738
عزیزم منم گاهی با فعالیت لگنم درد میگیره و با استراحت خوب میشه شما سونو رفتین؟ طبیعیه؟

اره رفتم گفتن کاملا طبیعیه بخاطر کشیدگی عضلاته هفته بیست به بعد بهتر شدم