2733
2734

سلام اللن توی هفته دهم هستم ولی وزنم بالا نمیره اصلا یعنی ویارم بده واشتهام تا حدودی کوره ولی باز همهچی میخورم وبالا اوردن تو کارم نیست ولی دریغ از ۱۰۰ گرم افزایش بنظرتون مشکل خاصی وجود نداره بنظرم الان باید بود ۲ کیلو چاق میشدم ولی تکون نخوردم نگران کنندست

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه که بزاراز یکی دوماه دیگه انقد وزنت بره بالا 

البته چاقی دوسندارم ولی یه جا تو نت خوندم باید ماه دوم ۲ کیلو یا یک کیلو اضاف کنی نگران شدم

2728

الان که وزن بالا نمیره 

وزن از ماههای ششم به بعد کم کم میره بالا

الان جنبن اندازه یه نخود چطور میخواد وزنت  بالا بره

بمون  پای چیزی که بهش اعتقاد داری حتی اگه مجبور باشی تنها وایسی 
2738

نه عادیه.من هفته های اول وزن کم میکردم.بعدش که ویارم رفت وزنم رفت بالا 

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
البته چاقی دوسندارم ولی یه جا تو نت خوندم باید ماه دوم ۲ کیلو یا یک کیلو اضاف کنی نگران شدم

عزیزم من وارد ۶ ماه شدم و۶ کیلو کم‌کردم.میخوای اصاف کنی ک چی بشه؟؟اصلااشکالی نداره ک اضاف نکردی

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
الان که وزن بالا نمیره  وزن از ماههای ششم به بعد کم کم میره بالا الان جنبن اندازه یه نخود چطو ...

اهان مرسی عزیزم منم این مطلبو جایی خوندم نگرانم کرداخه من بی اشتهام و کلا معدم کوچیک شده از روی ویار خیلی بدم ترسیدم نکنه صدمه بخوره ب خودم وبچم چون وزنم همونه اضاف نشده

نگران نباش انقد اضافه ميكني كه نگو منم تا ماه٥اضافه نكردم هيچ كه يك كيلو هم كم كردم بعد يهو بيست كيلو اضافه كردم

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
من ماه 5به بعد اضاف کردم ماه نهم یهو خرس شدم الان دارم اماده میشم برم برا زایمان 15کیلو اضاف کردم وز ...

من قدم ۱۵۴ وزنم ۵۲ 

نگران نباش انقد اضافه ميكني كه نگو منم تا ماه٥اضافه نكردم هيچ كه يك كيلو هم كم كردم بعد يهو بيست كيل ...

خخخ من تیروئید کم کاره یکم  ولی باز زیاد نشدم

2706