2737
2739
عنوان

ازدواج با خواستگار بازاری

3311 بازدید | 96 پست

من خودم لیسانس پرستاری دارم و مشغول به کارم

خواستگارم از اقوام هستش و بازاری درامد خوبیم داره اما تحصیلات نه واینکه سالم و خوشتیپ هستش...همیشه تو ذهنم دوست داشتم همسرم تحصیل کرده یا انقدر بلند پرواز هستم دوست دارم پزشک باشه...من الان 27 سالمه به نظرتون چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظر الان ک نظرت ۵۰  ۵۰ باهاش ی مقدار رفت و امد کن بعضی از اخلاقاش دست بیاد اگ دیدی خوبه ازدواج کن باهاش ولی  زود تصمیم نگیر اصلا 

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔
2738

ازدواج کن درامد خوب یه امتیاز خوبه .شاید هیچ وقت یه خواستگار پزشک پیداش نشه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
شرایط دیگه هم بسنج تحصیلات کشکه دوست من دکتراس شوهرش دیپلمه عاشق همن

نوه خالم دیپلمه تو چوب بری کار میکنه 

زنش پزشکه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
شرایط دیگه هم بسنج تحصیلات کشکه دوست من دکتراس شوهرش دیپلمه عاشق همن

چند وقته ازدواج کردن ؟

اختلاف تحصیلات باعث عدم علاقه نمیشه

پس فردا بچه دار شدن یا زندگی شون پیش رفت بیشتر از بقیه. زوج ها امکان داره به عدم تفاهم برسند

😁
نه بازاری ندوست

منم 

وای 

محیط بازارو بگو 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706