2737
2739

اگه زرده که باید بری دکتر جرم گیری و....

اما اگه معمولیه میخوای خیلی سفید بشه...عین بازیگرا بازم باید دکتر بری کامپوزیت..یابلیچینگ...

ازاین لاک دندونهام که جدیدا اومده میزنی موقتی سفید میشه..

توخونه ام میتونی ذغال فعال بزنی یا جوش شیرین

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه زرده که باید بری دکتر جرم گیری و.... اما اگه معمولیه میخوای خیلی سفید بشه...عین بازیگرا بازم ...

ذغال فعال مزخرفه چون به مرور مینای دندان رومیبره ودیگه قابل درمان نیست ودندوان سیاه دیده میشن

عزیزم گاهی بعد از مسواک کمی نمک بزن رو مسوات دندوناتو بشور.هم میکروبای دهنو میبره هم کمی جرمگیری میکنه.

یه دکتری گفت پوست موز قسمت داخلیشو بمالونیم رو دندونا اونم خوبه. البته مداومت

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2738

پوست لیموترش خوبه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚