2410
2553

داداشم خیلی دروغ میگه..حتی برای ساده ترین چیزها...

مثلا درحدیه که حتی اگه حرف راست هم بزنه مادیگه باورنمیکنیم...

البته بقیه نمیدونن دروغ میگه..ازبس قشنگ عین راست میگه😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم دروغ میگه خوشگلتر از راست

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2720

من به شدت از دروغ گفتن میترسم واصلا نمیگم چون قبلا هر وقت دروغ گفتم گندش از یه جا زد بیرون .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

همیشه سعی میکنم دروغ نگم. یا جوری بگم که دروغ نباشه.

هروقت هم جایی قرار میگیرم که شاید مجبور بشم دروغ بگم تو دلم میگم خدایا کمکم کن چیزی ازم نپرسن که مجبور بشم دروغ بگم. اخه بعضیا خیلی ادمو سین جیم میکنن.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2714

نه من نه شوهرم  ؛ هیچ کدوم دروغ نمیگیم 

شوهرم گاهی میخنده میگه به قول صمد(بازیگر) سگ؛ دروغگوئه 

البته خیلی معذرت میخوام بچه ها منظورم توهین نبود

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋
داداشم خیلی دروغ میگه..حتی برای ساده ترین چیزها... مثلا درحدیه که حتی اگه حرف راست هم بزنه مادیگه ب ...

اخه چرا؟؟

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
منم به شوهرم زیاد دروغ مبگم چون ارزش راست شنیدنو نداره

عزیزم بخاطرادمی که ارزش نداره داری گناه کبیره میکنی.

عزیزم بخاطرادمی که ارزش نداره داری گناه کبیره میکنی.

ادم فضول و کنجکاویه مجبورم میکنه دروغوبگم دوست ندارم هیچی بدونه چون خبر میبره

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
ادم فضول و کنجکاویه مجبورم میکنه دروغوبگم دوست ندارم هیچی بدونه چون خبر میبره

بپیچونش جواب سربالا بده.یا اصلا جوابشو نده بگوخیلی سوال میکنی اذیت میشم.

البته من نمیدونم سوالاش در چه موردیه و درچه حدیه.

اخه چرا؟؟

نمیدونم انگار مرض داره...

مثلا چند روز پیش تولدش بود..چند تا تیشرت اورد خونه گفت دوستام برام خریدن همشم مارک...

بعد مامانم که اتاقشو مرتب میکرد توجیبش فیش پوز کارت خوان برا پوشاک مردونه پیدا کرد به قیمت همون سه تا تیشرت..

دروغایی که میگی به کسی اسیب نمیزنه ولی خیالات خودشه😨😨لاف میزنه همش 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706