2410
2553

خواب دیدم سونودادم دکترگفته خدای نکرده بچت یه چشم داره این دیگه چ خواب مزخرفیه تعبیرش چیه

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

این خوابها به خاطر نگرانیها و تغییرات هورمونیه تعبیر ندارن .برای آرامش دلت صدقه زیاد بزار .نیت کن اول صدقه برای سلامتی امام زمان ع و بعد فرزندم و خودمون و....

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2714

ببین خواب کسی که ذهنش مدام درگیر موضوع خوابه، تعبیر نداره

مثلا دندون پزشک اگه خواب دندون و افتادن دندون و... ببینه، تعبیر نداره چون ذهنش مدام داره در موردش فکر میکنه

شما هم باردارید ذهنتون درگیر بچه و سلامت بچه اس، پس خوابتون تعبیر نداره

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
تعبیرش رونمیدونی چراخودمو مشغ ل کنم

ادم وقتی بیکار میشه افکار جورواجور میاد تو کله ش,  مخصوصا شما الان اگه باردار هستی حتما ذهنت درگیر بچه س

حدیث داریم خواب رو برای کسی بازگو نکنید و صدقه بدید و خودتون به خوب تعبیرش کنید 

میتونی پیش خودت بگی نشان دهنده ی چشم سوم یا همون حس ششم بچه یا خودتون هستش 

بارداری عزیزم؟ 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺

اصلن تو احادیث هم داریم که خواب در چه مواقعی اصلن تعبیر نداره,  اکثر روزای ماه تعبیر نداره,  تازه ماهم که امام و پیغمبر نیستیم که رویای صادقه ببینیم 

کاااامل از فکرش بیا بیرون و صدقه بده 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
ادم وقتی بیکار میشه افکار جورواجور میاد تو کله ش,  مخصوصا شما الان اگه باردار هستی حتما ذهنت در ...

اره بچه هاراست میگن ازبس بفکرشم این خواب و دیدم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

این خوابا تعبیر نداره

فقط نشون دهنده نگرانیهای شماست

🌸

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

وای منم باردار بودم همش خوابای مزخرف میدیدم، همش یا میدیدم بچه کج و کوله و قراضه به دنیا میارم، یا یه چیزای چرت اینطوری، رفتم پیش کسی که تعبیر خواب میدونست، گفت به خوابای این دورانت اهمیت نده، بخاطر نگرانی‌های مادرانس

الانم بچم دوسال و نیمه اس نه کج و کولس نه چیزی خداروشکر 😉😂😂

از هر هنر یک انگشت 🎨
2706