2726
عنوان

بیاین بگین حمله کنم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 61 پست
حالا من 24 ساله ها😐😐 خلاصه آمدیم خونه  الان بیدار شدم دیدم بلاک شدم از جانب مادر شوهر . . دخ ...

٢۴ سالتونه چجوری بچتون ١۵ سالشه یعنی چی؟😐😐😐😐

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
به مادر شوهر و پسرش😁

😂😂 حمله کن اول ب شوهرت ولی زرتی رفتع ب مامانش گفته بعدشم مادر شوهرتو بلاک کن شوخی کردم ب مادرشوهرت بزنگ بگو چرا بلاکم کردی😐

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترت نباید با مادر بزرگش اونطوری حرف میزد  اصلا موافق این بلبل زبونی از جانب بچهه ها نیستم&nb ...

من هم همین رو میگم بهش .. ولی دختر من می گه خوب کاری کردم نمی دونی چی گفته پشت سرت.. حالا من بلاکم دختر م نه😂😂😂

🤪
2728
حالا من 34 ساله ها😐😐 خلاصه آمدیم خونه  الان بیدار شدم دیدم بلاک شدم از جانب مادر شوهر . . دخ ...

دمش گرم دخترت خوب نابودش كرده پررو خانوم رو خجالت نميكشن تا كجاهاي ادم دخالت نميكنن مگه تو ميخواي خرجشو بدي

مديوني اگه باردار نشي😡

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏
خوش به حالت همسن منی بچه هات بزرگن میتونی از زندگی لذت ببری من که موهام همه سفید شده دارم پیر& ...

من پسر من پدرم رو در آورده اصلا زن باردار می بینم حالم بد می شه😓

🤪
حالا من 34 ساله ها😐😐 خلاصه آمدیم خونه  الان بیدار شدم دیدم بلاک شدم از جانب مادر شوهر . . دخ ...

ووووی...من ۳۵سالمه اولی رو با سلام و صلوات دارم میارم...چ مادرشوهری داریا...

ب اون چ اصن

دمش گرم دخترت خوب نابودش كرده پررو خانوم رو خجالت نميكشن تا كجاهاي ادم دخالت نميكنن مگه تو ميخواي خر ...

همینو بگو بخدا

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

منم سی سالمه ی پسر سه ساله دارم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ایوللل به دخترت ده همچین دختری داری,نه دیگه دخترت که چندین سال ازخودش کوچیکتره وازخونسونه ریده بهش توام اصلامحلش نده وتوام بلاک کن وبازش نکن مادرفولادزره

2706