2737
2734
عنوان

بیاین بگین حمله کنم یا نه

1410 بازدید | 61 پست

سلام.خانم ها برارید برم سر اصل مطلب .چند روز بود پری عقب افتاد ه بود شک کردم نکنه باردار باشم .خلاصه با استرس و ترس و زمزمه کردن دعا و با چشمانی پر از اشک رفتم آزمایش . 😢..ساعت 5 دیروز میخواستم برم جواب رو بگیرم شوهرم گفت خودم میبرم تو دختر م و پسرم هم گفتن ما هم میایم که از اونطرف شوهرم ببرتشون گردش.. خلاصه من رفتم جواب رو بگیرم با لرز آون خانمی که جواب رو می داد گفت منفی من هم خوشحال .. چون دوتا بچه 15 و12  ساله دارم ..حوصله بچه ندارم....   وقتی اومدم دیدم شوهرم داره بحث میکنه با تلفن  از ماشین پیاده شده ..بچه هام خبر نداشتن برای چی آزمایش دادم... رفتم سوار ماشین شدم شوهرم هم آمد گفتم کی بود گفت هیچ ی برای مغازه است خلاصله..گفتم نیستم😆.....

پسرم گفت بستنی میخوام رفتیم ..همین که پیاده شدیم دختر م گوشیش زنگ خورد گفت مامان بزرگ سلام علیک کرد دیدم دختر م رنگش زرد شد فقط میگفت نمی دونم مامانم .خبر ندارم

🤪

دختر م تلفن رو قطع کرد .گفت مامان  بزرگ بود گفت به مامانت بگو رشته با این سن باردار شده .شما مگه بزرگ شدید .و..... دختر م چیز دیگه ای نگفت .. شوهرم هم هی زنگ میزد ننش جواب نمی داد. حالا پسر م خوشحال آخ جون نی نی داریم .. ابرو  و شرفم رو برد..  

🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حالا من 34 ساله ها😐😐

خلاصه آمدیم خونه  الان بیدار شدم دیدم بلاک شدم از جانب مادر شوهر . . دختر رو بیدار کردم برای مدرسه گفت مامان دیشب زنگ زدم به مامان بزرگ گفتم مامان ببخشید ها مامانم سنی نداره برو جلو ی آون عروس 40 سالت رو بگیر هر سال سه بچه تو بغلشه لطفا دیگه اسم مامانم رو نیار 😂😂😂

حالا من زنگ بزنم بهش یا نه 

🤪
به کی میخوای حمله کنی  اولامگه چند سالته که زشت باشه  به کسی ربطی نداره  ولی حمله ...

راس میگه اول به شوهر دهن لقت حمله کن که مسایل خصوصیتون رو میره میگه بعدش به ننه بی فرهنگش حمله کن که میاد به دختر ۱۵ساله ز میزنه این حرفا رو میگه مگه خودت گوشی نداری؟اگه حرفیم داشت باید به خود تو میگفت نه به اون بچه.

حالا من 24 ساله ها😐😐 خلاصه آمدیم خونه  الان بیدار شدم دیدم بلاک شدم از جانب مادر شوهر . . دخ ...

نه سالگی بچه دار شدی بچه ات پانزده سالشه خودت بیست وچهار 😳😳😳

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706