2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دیشب نتونستم ببینم چی شد ؟

مهدی و ستایش عقد کردن ... دختر دایی مهدی ب عمه ش گفت که من از اولم دلم با مهدی نبود فقط بخاطر شما و بابام قبول کردم و دلمو گذاشتم زیر پام مهدی برام مثل داداش بود ..بعدم نامزدش که اقای دکتر بود ب عمه ش معرفی کرد .... مادر مهدی نرم شد و پاشد رفت سر مراسم عقد ... دختر پسر ستایش نرفتن ... بعد داماد ستایش رفت رو مخ نازگل که مادرت حق داره و ال و بل ...ناز گلم نرم شد پاشد رفت خونه مامانش و بهش تبریک گفت ...

اگه ذهن من نصف ذهن تو كه نگران ستايشى،نگران خودم و زندگيم بود،الان شرايطم بهتر بود!!!! 

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
درست میگی ولی خییییلی درگیرشی. .. ولی دغدغه من اینه:حالا ک عقد کردن خدایی ظلم نبود ک مهدی حتی ی توک ...

نه.چون دکتر گفته بود بلافاصله بیا بستری

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
2738
شما واقعا این فیلم های مزخرف رو میبینید؟    

بله عاشقشم

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪