2726
عنوان

خانما تب بچم‌ پایین نمیاد

123 بازدید | 16 پست

بچم ۱۵ ماهشه چند روزه تب داره‌. با دارو یا پاشویه میاد پایین بعد ک اثرش میره دوباره داغ میکنه. الان تازه بیدار شد بدنش خیلی داغ بود دارو بهش دادم پاشویش کردم بهتر شد.

استامینوفن و اون شربت پودره بهش داد دکتر با شیاف. منم دیفن هیدرامین و شربت گیاهی گل بنفشه تو یخچال دارم از اینام بش میدم

چکار کنم خوب شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین منم پسرم اینجوری شد یه هفته قبل از تولد یسالگیش دکتر بردم هر سه دفعش یجا رفتم هی دارو هاشو عوض میکرد آخرم بردمش درمانگاه فهمیده نصفه شب بود بهم شیاف داد برای تب با یه دارو گفت همه بچه ها اینجوری میشن البته بدنش دونه های ریز قرمزم داشت اسم مریضیشم گفت ولی سخت بود یادم رفته😬😬😬😬اگه تهرانی برو اونجا شبانه روزیم هست دکتراش عالین

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2706