2737
2734

من خیلی میترسم خدای نکرده پسرم مبتلا نشه دوسالشه ولی رفلاکس وضع ریه هاشو یکم بد کرده😭😭😭😭😭😭😭

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آسم یجور حساسیت شدیده

چ ربطی ب رفلاکس داره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731
من خودم آسم دارم عزیزم . اولین علایمش این بود که وقتی نفس عمیق میکشیدم توی دم احساس میکردم ریه هام ...

از بچگی داری؟چجوری مبتلا شدی؟من اینو چیکار کنم کجا ببرم

آسم یجور حساسیت شدیده چ ربطی ب رفلاکس داره

تو دوران شیرخوارگی انقد بالا میاورد اسید معدش ریه هاشو حساس کرده یمدت قرص میخورد که اسید معدشو کنترل کنه ولی دکتر قطعش کرد الان خودم حس میکنم شبا راحت نمیخوابه خیلی ناراحتم و نگران😪😪😪

از دوران راهنمایی نمیدونم والله من دقیق ببرینش یه متخصص داخلی هم رفلاکس رو بگین هم تنگی نفس رو

عزیزم ان شاا...همیشه تنت سلامت باشه دلت خندون

مرسی که راهنمایی کردی

2738
تو دوران شیرخوارگی انقد بالا میاورد اسید معدش ریه هاشو حساس کرده یمدت قرص میخورد که اسید معدشو کنترل ...

ریه بازسازی میکنه

ولی برا معدش اگه اذیت میشه باز ببرش

درمان گیاهیام برای معده خوبن

زیره مثلا

یا ی تیکه کشک رو قبل خواب بمکه

دمکرده نعناع

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
ریه بازسازی میکنه ولی برا معدش اگه اذیت میشه باز ببرش درمان گیاهیام برای معده خوبن زیره مثلا یا ...

واقعا؟از کجا میدونی ریه بازسازی میشه 

خدایا بهم آرامش بده

واقعا؟از کجا میدونی ریه بازسازی میشه  خدایا بهم آرامش بده

ریه و کبد میتونن خودشونو ترمیم کنن

حتی اگه ی تیکه اش رو اهدا کنی دوباره مثل اولش میشه

نه بابا دعا گرفتن منو از چشمش انداختن

خداازشون نگذره

دست خدا بالای همه ی دست هاست امیدت بخدا باشه معجزه میکنه

منم غیر خدا کسیو ندارم 

2706