2737
2734
عنوان

مامانا میشه ی لحظه بیایین🙏🙏🙏

69 بازدید | 5 پست

من هفته سی و هفتم بارداریم البته سی و هفت هفته و س روز بچه کامل سفالیک هستش ولی وزنش کمه بنظرم خودم نزدیک پونزده کیلو اضاف کردم ولی وزن نی نی ۳.۵۰ گرمه نمیدونم چیکار کنم ک وزن بگیره تازه دکترمم گفته چون سرش کامل ت لگنته احتمالن زودتر بیاد کسی تجربه ای داره کمک کنه مرسی😘

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
عزیزم سه کیلو کاملا استاندارده هااااا. چرا اخه نگرانی. ولی تو تنظیم لیست غذا من دیدم تخم مرغ به وز ...

واقن اخ دکترم گف کمه گف این همه خودت اضاف کردی ولی نی نی وزنش کمه از وقتی اومدم استرس دارم😔اخ میگف چون سفالیکسس ممکنه زودتر از تاریخ زایمان ب دنیا بیاد .تخم مرغ اصلن نمیتونم بخورم حالمو بهم میزنه

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقن اخ دکترم گف کمه گف این همه خودت اضاف کردی ولی نی نی وزنش کمه از وقتی اومدم استرس دارم😔اخ میگف ...

عزیزم چطور چنین گفته دکتر!!!

الان برای زایمان طبیعی همش توصیه میکنن مادرا مراقب باشن که بچه وزنش از ۳.۵بالاتر نره که مجبور به سزارین نشن.

بعدشم ۳۷ هفته که تموم شد بچه کامله. اصلا هم بهش زایمان زودرس نمیگن.

البته ۳۷ هفته و چند روز، منطبق بر سونوی آنومالی

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2731
عزیزم چطور چنین گفته دکتر!!! الان برای زایمان طبیعی همش توصیه میکنن مادرا مراقب باشن که بچه وزنش از ...

هوف نمیدونم بخدا اصلن یجوری بهم استرس وارد کردش که نگو از وقتی اومدم ذهنم درگیره ایناس😔😔مرسی ک ج دادی امیدوارم اونایی که گفتی درس باشه الهی امین

هوف نمیدونم بخدا اصلن یجوری بهم استرس وارد کردش که نگو از وقتی اومدم ذهنم درگیره ایناس😔😔مرسی ک ج د ...

اره عزیزم. غمت نباشه. انشالله زودی نینی جانتو سلامت بغل کنی🤩😍

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍