2737
2734

یه آینست توپروفیل درکمدهست ،نمیشه تعویضش کرد،هرچی دستمال میکشم تاری و کدریش انگار توی جونشه انگار یه جداره داخلی داشته باشه،مبهم نشون میده .خمیر دندون وسرکه سیبم تو گوگل نوشته بود امتحان کردم صاف نشد.کثیف نیستش،تاره آینش.بنا به دلایلی فعلا مجبورم نگهش دارم نمیتونم کمدو عوض کنم،چیکار کنم  آینشو به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره ولی پودر نیست ..شبیه کفه ..اول یه گوشه ش رو بزنید  .شاید خراب بشه😊

عزیزم انجام دادم نشد،،میدونی انگار جداره داخلیش کثیف و تاره چون سطح آینه تمیزه،هرچقد پاک میشه کثیفیهای جداره داخلیش پاک نمیشه.متوجه شدین چی میگم؟

عزیزم انجام دادم نشد،،میدونی انگار جداره داخلیش کثیف و تاره چون سطح آینه تمیزه،هرچقد پاک میشه کثیفیه ...

اها.گرفتم قضیه رو ..فکر کنم ایراد از صفحه پشتی اینه باشه ..شاید پشتش که صیقلی هست ، در رفته .روی اینه منم یه چند تا لکه کوچیک هست .هر کاری میکنم در نمیره..البته خیلی کمه ..نگاه کردم دیدم  لایه پشتش خراش برداشته .

2738