2737
2734
عنوان

ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 72 پست

ووووووووای جن😵

کنارتـــــــــــــه

جرات داری برگرد کنارتو ببین

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

دایی میگه قبلا ک خونه مادربزرگ قدیمی بود .خیلی اتفاقا میفتاد

ی بار پدر بزرگم تصادف کرده بود و بزرگا فامیل نبودن خونه ب غیر مادر

شب پا میشه بره اب بخوره میبینه خواهر زادش داره ظرفا رو میشوره ی دختر مو بلند .صداش میزنه میگ چ وقت ظرف شستنه؟ بعد دختر برمیگرده میخنده بهش و بعد میره تو حموم.

دایم همونجا غش میگنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دایی میگه قبلا ک خونه مادربزرگ قدیمی بود .خیلی اتفاقا میفتاد ی بار پدر بزرگم تصادف کرده بود و بزرگا ...

جوووووون😆😆😆😆

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

یه عده رفتن طلا پیدا کنن و به یه چاهی میرسن در چاه رو باز میکنن طبق نقشه ی گنج...یه دستی میاد از توی چاه بالا ک میخواد اون نفری ک درشو باز کرده رو بکشه توی چاه اما دوستاش ب بدبختی نمیزارن این اتفاق بیفته...موقه ی برگشت درختا جلوی راهشون ب طرز عجیبی قطع شده بودن و افتاده بودن زمین

تو میخواستی نهرو کنی دریا... شدی شبیه مردمت
2731
2738
من ک نفسشرمیخوره ب صورتم موقع خواب کارم ب دعا گرفتن کشید وقتی دعا گرفتم شب اومد دس و پاش بسته بود گف ...

منم دعا داشتم اما گم شد .از وقتی گم شده خیلی اذیت میکنن

عده ای از فامیلا احضار روح میکردن اما ب جای روح یه جن اومده بوده هر چی خدافظی میکردن نمیرفته و روی ویجا(تخته ی احضار)بهشون فحش میداده ... بعدش کمد درش یه تقه میخوره و در باز میشه با انکه قفل بوده عود هم روشن بوده و بعدش خود ب خود خاموش میشه...بعد ب سختی خدافظی میکنه

منم دعا داشتم اما گم شد .از وقتی گم شده خیلی اذیت میکنن

برو بگیر من بعد زایمانم اینجوری شدم ب بچمم داد خیلی پیله بود تو ی کانالی مال فال بود فال روناک علامتشو خوندم مال جن عاشق دقیقا مث من بود از تصورش میخوام سکته کنم ی جن عاشقم باش

عده ای از فامیلا احضار روح میکردن اما ب جای روح یه جن اومده بوده هر چی خدافظی میکردن نمیرفته و روی و ...

حتما عاشق یکیشون شده که نمیرفته😜

همسر یکی از فامیلامون جن داشته و هر از گاهی مجبورش میکردن یه کارایی انجام بده یه شب رفته بود توی مزار پا لخت میرقصیده میرن بیارنش اما میبینن انقد زورش زیاد شده ک 3 نفری نمیتونن بیارنش بعد میرن یه دعانویس رو میارن اون یه حرکتی میزنه بعدش میارنش خونه.

ی شبم با عمه و شوهر عمه نشسته بودیم حرف زدن 

بحث جن و اینا بود . ترسیده بودیم همه .شوهر عمم واسه اینکه اروممون کنه گف اینا اصن وجود ندارن چرته همش .عمه هم پشتش تایید کرد همون موقع بی هیچ علتی قاب رو دیوار پرت شد سمتمون . وشکست

و کسی ب رو خودش نیورد اصن موضوعمون رو هم عوض کردیم😂😂

2706