2726
عنوان

توروخدا بگین من مقصرم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اول از همه قبل ازینکه به کسی چیزی بگی باید با نامزدت حرف میزدی میگفتی مامانش بهت زنگ زده جریانو ...

من از مادرش فهمیدم همه چیزو.به نامزدمم گفتم خیلی عصبی شد که چرا مادرش این حرفارو زده.فردا میخواد باهاش صحبت کنه..جدا از اینا من نمیدونم چرا مامانم اینا تز من ناراحتن! 

من از مادرش فهمیدم همه چیزو.به نامزدمم گفتم خیلی عصبی شد که چرا مادرش این حرفارو زده.فردا میخواد باه ...

شاید تند برخورد کردی ادم وقتی عصبی میشه لحن و رفتارش تند میشه دست خودشم نیست

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2728
وا. ببخشیدا الان پس مادره بهش الهام شده؟! اصلا بروی خودت نبار. ولی شوهرتم از خودت دلچرکین نکن. رفتی ...

نهه مامانش وقتی داشته با داداشم حرف میزده شنیده فهمیده گویا.فردا قراره با مادرش صحبت به منم گفت باهاش یجوری برخورد کن بدونه ناراحتی.بدونه کارش بد بوده.شما میگین الان من مقصرم که مامانو دا اشم باهام قهرن؟؟ اینو نمیفهمم

نهه مامانش وقتی داشته با داداشم حرف میزده شنیده فهمیده گویا.فردا قراره با مادرش صحبت به منم گفت باها ...

ن شما مقصر نیستی والا این وسط همه مقصرن جز شما یکی دیگه پول خواسته یکی دیگه داده یکی دیگه شنیده شما چ تقصیری داری دیگه

نهه مامانش وقتی داشته با داداشم حرف میزده شنیده فهمیده گویا.فردا قراره با مادرش صحبت به منم گفت باها ...

اره دیگه عزیزم. چون مادرت وافعا تقصیری نداشته. داداشتم لابد نمیخواسته مادر متوجه بشه به دوماد رو انداخته.

حالا یجوری از دل مامانت درار. ولی جش دا اشتم درارررر که داستان درست کرده. 😂البته دور از چشم شوهرتو مادرت.

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
ن شما مقصر نیستی والا این وسط همه مقصرن جز شما یکی دیگه پول خواسته یکی دیگه داده یکی دیگه شنیده شما ...

همینو میگم..ولی هرکی یچیز میگه.دیوونه دارم‌میشم‌دیگه.شما ها بودین اگر میفهمیدین بدون اطلاع شما همچین اتفاقی افتاده ناراحت نمیشدین؟؟ مخصوصا اینکه ما که هنوز جدا از هم زندگی میکنیم و من به او ن صورت وارد خانوادشون نشدم..

اره دیگه عزیزم. چون مادرت وافعا تقصیری نداشته. داداشتم لابد نمیخواسته مادر متوجه بشه به دوماد رو اند ...

آخه چیو از دل مامانم در بیارم؟؟ بگم ببخشید که من از داداشم ناراحت شدم؟

بله،به عصبانیت منم حق نمیده هیچکس :(

متاسفانه همه ما ادمای خودخواهی هستیم اینجور وقتا همه فقط به خودشون حق میدن درسته داداشتم مقصره ولی نوع رفتارم باعث میشه مقصر بودنش دیده نشه مثلا اگه خودتم با مظلوم نمایی و بدون دادو بیداد میگفتی جریانو الان رفتار همه با داداشت اینجوری بود😬کلی بخوای بدونی فتنه گر اصلی کیه اون مادر شوهر فوضولته اگه گوش واینستاده بود نه خودت متوجه میشدی نه مامانت اینا😏اگه قراره با کسی سر سنگین باشین اونه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
آخه چیو از دل مامانم در بیارم؟؟ بگم ببخشید که من از داداشم ناراحت شدم؟

نه .بگو من نباید بابت اشتباهه داداشم باشما بد حرف میزدم. شما که نگفتی اون بره این کارو کنه. ببخشید خب

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
متاسفانه همه ما ادمای خودخواهی هستیم اینجور وقتا همه فقط به خودشون حق میدن درسته داداشتم مقصره ولی ن ...

اون که صد درصد.اگه به من زنگ نمیزد نمیفهمیدمو انقدر خجالت نمیکشیدم.ولی نباید داداشم از من یه عذر خواهی میکرد یعنی؟؟ تازه زنگ زده به نامزدمم گفته واسه چی گفتی و این حرفا.بعدشم دیگه این هرچی زنگ زده بهش جوابشو نداده.زشت نیست این کار با بزرگتر؟؟؟

2706