2733
2734
پسره گلم برو تعین جنسیت خبرشو حتما حتما بهم بده

عه واقعا؟؟؟

وای چقد اطلاعات شماها خوووبه.

ینی الان تو ۱۷هفته ام هیچکس نتونست حدسی بزنه که. فقط دوستام و مامانم میگن چهرت تغییر نکرده مشکوک به پسری.

مرسی .حتماااامیزارم

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
وای انقد جدی؟ پاهام از مچ سرده. خودم اصلا وزن نگرفتم. صورتم لاغر شده یکم. موهام وز شده. هیچ تغی ...

منم تو هر دو بارداریم مخصوصا 4ماه اول عاشق ترش میشم انقدر نارنگی تررررش ابغوره الوچه ...خوردم که نگو در صورتی که وقتهای دیگه اصلااااا چیز ترش نمیتونم بخورم 

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه واقعا؟؟؟ وای چقد اطلاعات شماها خوووبه. ینی الان تو ۱۷هفته ام هیچکس نتونست حدسی بزنه که. فقط دوس ...

خواهش منم مطمعنم پسره شوهرت چی دوست داره

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
منم تو هر دو بارداریم مخصوصا 4ماه اول عاشق ترش میشم انقدر نارنگی تررررش ابغوره الوچه ...خوردم که نگو ...

الهههی. خدا حفظشون کنه عزیزم. مرسی از جوابتون

2728
خواهش منم مطمعنم پسره شوهرت چی دوست داره

انقد با سیاسته. نمیخواد تو ذوق من بخوره همش میگه هرچی باشه سالم باشه. اصلا رو نمیکنه هییچ

الهههی. خدا حفظشون کنه عزیزم. مرسی از جوابتون

ممنون عزیزم همینطور نی نی شما رو

انشالله سالم و صالح باشه هر چی هست💟

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
انقد با سیاسته. نمیخواد تو ذوق من بخوره همش میگه هرچی باشه سالم باشه. اصلا رو نمیکنه هییچ

والا شوهرم همین جوری ولی میدونم عاشق پسره منم خیلی پسره دوست دارم به احتمال زیاد مال منم پسره 

2738
والا شوهرم همین جوری ولی میدونم عاشق پسره منم خیلی پسره دوست دارم به احتمال زیاد مال منم پسره 

مردا همشون پسر دوستن😐

من با اینکه بچه اولم پسره شوهرم میگفت دومی هم پسر باشه😕 رفتم سونو غربالگری گفت به احتمال زیاده دختره😁 به شوهرم گفتم یکم خورد تو ذوقش ولی بازم میگفت نه پسره انومالی رفتم گفت پسره😐😁😁

مردا همشون پسر دوستن😐 من با اینکه بچه اولم پسره شوهرم میگفت دومی هم پسر باشه😕 رفتم سونو غربالگری ...

دعا کن خدا بهم پسر بده اسمشو میخوای چی بزار گلم

2706