2726
چررراااااا کی بوده مادر شوهرررر چکار کرده مگه

نه بابا مادر شوهرم بنده خدا حرفی هیچوقت نزده ( اگر هم زده از مهربونی و سادگیش) 

خواهرشوهرم( مثلا اولین بار اتفاقی شنیدم به همسزم می گفت به زنت رو نده پررو میشه ها) انقدر حالم بد شد فقط به همسزم بریم؟ بیرون دور بزنیم فقط داشتم گریه می کردم

یا تا دلت بخواد کنایه زدند ( مثلا اگر پشیمانی برای داداشمون زن سراغ داریما)

من خونه زندایی شوهرم رفتم مهمونی دخترم یکم جیش کرد رو موکت اتاق خوابش منم با دستمال پاک کردم این صحن ...

دخترت انتقام گرفت فکر کنم😄😄😄😄😄😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادم اومد برادرشوهرم اون موقع 17سالش بود یه شب مادرشوهرم ازدست جاریم کفری بود و هی ازش بد میگفت بعد برادرشوهرم بهم گفت زنداداش مامانم میگه ازوقتی شما با داداش ازدواج کردی داداشو ازما گرفتی بعد منم روکردم به مادرشوهرم گفتم آره راست میگه؟ مادرشوهرمم گفت زر زر میکنه 😐

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
😄😄😄😄😄😄چقدر حسااااااادت ترکیده بود پس میخواست چیکار کنی جارو بکشییییی

اره برم ظرفاشو بشورم خونه ی گوهشو تمیز کنم 😂😂😂

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟
2728
نه بابا مادر شوهرم بنده خدا حرفی هیچوقت نزده ( اگر هم زده از مهربونی و سادگیش)  خواهرشوهرم( مث ...

خیلی زشته یعنی چی زن سراغ داریم دوست دارن به خودشوتم اینطور بگن اونوقت هیچی نگفتی من بودم انگشت میزدم چششو در میاوردم

خیلی زشته یعنی چی زن سراغ داریم دوست دارن به خودشوتم اینطور بگن اونوقت هیچی نگفتی من بودم انگشت میزد ...

فقط دلم برای شوهرم‌می یوره یه حرف می زنند تا یکساعت از اول تا آخر بعدی ها و حرفاشون براش دوره می کنم ( هر چند دارم سعی می کنم زندگیم و سلامتیم‌ به خاطر حرفا بی ارزش اونا خراب نکنم)

چی گفتن اونا چقد حسودن ترشیده ان؟؟؟

مادر شوهرم گفت نزن یکی پیدا میشه به خودت می گه

اونم گفت من فرشته ام شوهرم جز من به کسی نگاه نمی کنه شهرم گفت نه که من جز زنم به کسی نگاه می کنم یه تار موش به هیچکس نمیدم

دخترت انتقام گرفت فکر کنم😄😄😄😄😄😄

اره بخدا انقد بیشعور تشریف دارن من دخترم چون کوچولوعه 1سالشه هرجا مهمونی برم ببینن دخترم خوابه سریع بالشت وپتو نرم میارن میگن دخترتو بذار بخوابه ولی این بیشعورا به دوتا از فامیلاش گفتم یه بالشت وپتو به دخترم بدین بذارم بخوابه اصلا به رو خودشون هم نیوردن انگار با این طفل معصوم هم دشمنی داشتن خاک تو سرشون

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  
2706