2733
2734

عزیزان دو سه روزه میرم دستشویی بعد از ادرار یه آب داغ از واژنم خارج میشه میگم زبونم لال نکنه کیسه آبم نشت کرده...؟ 

دومین مسئله هم اینه که من عفونت دارم دکترم قرص واژینال تجویز کرده بود منم دارم استفاده میکنم، لباس زیرمو هر روز عوض میکنم، ژل بهداشتی میزنم... اصن انگار نه انگار هر چی هم بیشتر راه میرم بیشتر ازم دفع میشه...!
چیکار کنم؟ اصن فرقی نمیکنم اونارو میزارم.... 

میگم نکنه از کیستایی که توی بارداری گرفتم باشه...؟ 

من الا 17 هفته و 7 روزم، پنجشنبه میرم 18 هفته تمام داخل 19 هفته... 

لطفا لطفا جواب بدین❤️

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بارداری اصلا سرسری نگیر حتما برو دکتر خدای نکرده اتفاقی برا جنین نیفته

شنبه نوبت دکترم دارم و سونو آنومالی رو

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
2728
هرچه سریعتر به پزشک مراجعه کن

واقعا یعنی آنقدر بده😢

واقعا یعنی آنقدر بده😢

دیگه بارداری دوران حساسیه اگر امکانش هس فردابرو 

من این تجربه رو نداشتم راهنمایی کنم سربچه اولم هرچی میشد فقط میرفتم دکتر 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2738

توروخدا برو من فکر میکردم ترشحه نگو دوازده روز بود کیسه آبم تموم شده بود و بچه تو خشکی بود ک نوبت دکترم بود ک رفتم گفت فردا زایمان شانسم۳۵هفته بودم نمیخوام بترسونمت سر. سری نگیر. هر. روز بری دکتر. بهتره تا غصه درست کنی

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
توروخدا برو من فکر میکردم ترشحه نگو دوازده روز بود کیسه آبم تموم شده بود و بچه تو خشکی بود ک نوبت دک ...

یاعلی تپش قلب شدم😢

یاعلی تپش قلب شدم😢

نه فقط العان پاشو ی پد بذار. ی ده دقه راه برو چندتا سرفه بکن اگه خیس شد همین لحظه برو بیمارستان لطفا اینجا واینستا

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
نه فقط العان پاشو ی پد بذار. ی ده دقه راه برو چندتا سرفه بکن اگه خیس شد همین لحظه برو بیمارستان لطفا ...

تروخدا نرو وایسا بزارم

2706