2733
2734

بله

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

با عرض معذرت منم ترشح مثله دستمال کاغذی دارم انگاری که خیس کردی لهش کردی .بدون بو و بدون خارش 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با عرض معذرت منم ترشح مثله دستمال کاغذی دارم انگاری که خیس کردی لهش کردی .بدون بو و بدون خارش 

بهش میگن ترشح پنیری، عفونته

۲مدل عفونت داریم.... قارچی و باکتری

یکی مث مال شماس

یکی ترشح رنگی و بودار همراه خارش

ولی یادم رفته کودوم علائم قارچی بود کدوم باکتری

حتمآ برو دکتر نسبت به نوع عفونتت دارو بده

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
ببخشید عفونت زیاد باعث عقب افتادن پریود میشہ؟ ؟

اره امکانش هست

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
بهش میگن ترشح پنیری، عفونته ۲مدل عفونت داریم.... قارچی و باکتری یکی مث مال شماس یکی ترشح رنگی و ب ...

اخه همیشه نمیاد. تو عرض 1 ماه شاید دوبار .

2738

قارچ داری برو دکتر فردا تا بدتر نشده وسیر درمانی کن من خودمم داشتم خدارو شکر خوب شد

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
قارچ داری برو دکتر فردا تا بدتر نشده وسیر درمانی کن من خودمم داشتم خدارو شکر خوب شد

خجالت میکشم از معاینه.این قارچ امکانش هست تو 1 ماه شاید 2 بار ترشح بیاد؟

خجالت میکشم از معاینه.این قارچ امکانش هست تو 1 ماه شاید 2 بار ترشح بیاد؟

خجالت نکش دودش تو چشم خودت میره هااا باعث میشه زمینه زخم دهانه زخم فراهم بشه زخم دهانه رحمم اخرش سرطان رحمه

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
خجالت نکش دودش تو چشم خودت میره هااا باعث میشه زمینه زخم دهانه زخم فراهم بشه زخم دهانه رحمم اخرش سرط ...

ممنون دوستم.خدا بهترینا رو بهت بده

دوستان یه سوال من یادم رفت این از دکترم بپرسم من ترشحاتم یکم غلیظ شیری رنگ باردارم هستم طبیعه

آره عادیه. من از دکترم پرسیدم گفت اگه ترشحات عفونت رو نداری عادیه بخاطر بارداریه

توی نت هم زده بخاطر هورمونا ترشحات زیاد میشه

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2706