2737
2734
میتونن باردار بشن؟ 

نمیدونم ب خدا ‌ . ولی یادمه خواهر دوستم داشت میگفتن خداروشکر حداقل یه بچه داره شدهرشم ازش گرفته بود

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
بله فقط زایمان طببعی نباید انجام بدن سزارین باید بشن  

ممنون عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واای من میخاستم برم آرایشگاه واس اپیلاسیون دیگه نمیرم پ..شمام ریختن 😞😞😞  حالا اگ این ویروسو ...

۹۰ درصو اوقات ۶ تا ۷ ماه ...عزیزم زگیل فقز ی نوع بیماری پوستیه هزاران مریضی دیگه هم شایع شده بیشتر مواظب خودت باش من ک زجراشو دردسراشو کشیدم میدونم چقد سخته

2731

دوست من شلواردخترعموشوپوشیده رفته عروسی بعدازچندروزگرفته دکترشم گفته نباید میپوشیدی وقتی میدونستی

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
من دو ساله دنبال درمانشم حتی شلواری ک توی اتاق پرو میپوشین ک الوده ب ویروس باشه شمارم درگیر میکنه عی ...

از راه اپیلاسیون نوشته ریسک انتقالش هست اما استخر وتوالت عمومی رو صد درصد رد کرده 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
۹۰ درصو اوقات ۶ تا ۷ ماه ...عزیزم زگیل فقز ی نوع بیماری پوستیه هزاران مریضی دیگه هم شایع شده بیشتر م ...

ممکنه طول بکشه مثلا ۴ سال بعدیا ۱۰ سال بعد ؟

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
اسی واقعاً درمانی نداره؟  چی میشه بعدش

ن فعلا کسایی ک دارن حتما حتما باید واکسنارو بزنن ک ب نوعای خطرناکش مبتلا نشن درمان قعطی فعلا نداره فقط باید سیستم دفاعی بدنو بالا برد و چیزای مقوی خورد ب محض ضعیف شدن بدن دوباره خودشو نشون میده

2738
عزیزم دستشویی فرنگی استخر و خیلی راههای که توی سایت میگن عامل انتقال نیست توی هر منبع علمی که میخواه ...

هست

حتی از سر شیر دستشویی عمومی هم احتمال انتقال هست

هرروز کلی دکتر اینو تدریس میکنن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
ک خودشو نشون بده ؟ ن عزیزم همون ۶ یا ۷ ماهه بعد اون اگ باشه یعنی ب طریقای دیگه بوده

اخی خیالم راحت شد اینقد بهش فک میکنم ی بار خواب دیدم‌خیلی ازش میترسم چون ی مدت زیاد استخر بودم 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
2706