2726

سلام 

من نزدیک ب دو ساله ک ویروس زگیل تناسلی دارم خودم هم به شوهرم منتقل کردم

به شوهرم اعتماد صد در صد دارم و همچنین ب خودم بارها هم توی تاپیکام گفتم 

چرا بعضیا بی خودی میان انگ خیانت و هرزگی و ... میزنین؟ 

من دقیقا ۷ ماه بعد از اولین باری ک اپیلاسیون (جای ن چندان تمیز و برای عروسیم) رفتم دچار این ویروس شدم و با پیگیریای خیلی زیادی ک کردم فهمیدم علاج نداره و همچنین هیچ دکتری نمیگه ک این ویروس صد در صد از رابطه جنسی میاد 

حوله کثیف ...اپیلاسیون .... دسشویی فرنگی... استخر و هزاران راهای دیگه هست برای انتقالش فقط رابطه جنسی نسبت ب بقیه شایع تره ....

لطفا راجب موضوعی ک نمیدونید نظر ندید چ معلوم زندگی اون خانوم بخاطر حرفای شما بهم نریزه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اچ پی وی همون زگیل تناسلیه؟ آره منم شنیدم اپیلاسیون یکی از راهای انتقاله

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2728

عزیزم دستشویی فرنگی استخر و خیلی راههای که توی سایت میگن عامل انتقال نیست توی هر منبع علمی که میخواهید سرچ کنید درمورد. اپیلاسیون ،،،،نمیدونم باید سرچ کنم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

اسم سایت رو باید بگذارن سایت خونه خراب کن ها 

اینجا بعضی کاربرا که خودشون به مشکل خوردن (بعضیاشون) عمدا میخوان زندگی دیگران رو خراب کنن با راهکارهای مزخرفشون

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اعصابتو خورد نکن گلم همه این جورین یا مسخره میکنن میخندن یا عنگ خیانت میزنن بهت

ن عزیزم خداروشکر من و شوهرم ذره ای بهم شک نکردیم فقط دلم برا اون خانوم سوخت ک کافیه شوهرش یکی از  حرفای ادمای نادونی ک بی اطلاع هرچی شنیدنو میگن بشنوه بیچاره تمام زندگیش بهم میریزه 

واای من میخاستم برم آرایشگاه واس اپیلاسیون دیگه نمیرم پ..شمام ریختن 😞😞😞 

حالا اگ این ویروسو داشته باشی چقد طول میکشه ک بروز بده و زگیل شه اخه من خیلی استخر رفتم تقریبا در هفته ۸ ساعت 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
اچ پی وی همون زگیل تناسلیه؟ آره منم شنیدم اپیلاسیون یکی از راهای انتقاله

میتونن باردار بشن؟ 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم دستشویی فرنگی استخر و خیلی راههای که توی سایت میگن عامل انتقال نیست توی هر منبع علمی که میخواه ...

من دو ساله دنبال درمانشم حتی شلواری ک توی اتاق پرو میپوشین ک الوده ب ویروس باشه شمارم درگیر میکنه عین همه مریضیای پوستی دیگه من همه راه ها رو بش فک کردم چون زگیل بعد ۶ ماه خودشو نشون میده و دقیقا با تنها تاریخی ک جور در میومد اپیلاسیونم بود برا این با قطعیت میگم ...پیش تمام دکترای پوست و زنان هم رفتم و اطلاعات گرفتم درسته از رابطه جنسی شایع تره ولی حتمی نیست

2706