1464
1411

۴۸ کیلو شدم و ۱۳ کیلو کم کردم دلم میخواد دلم میخواد وزنم افزایش پیدا کنه شدیدا دلم میخواد بشم ۶۵ کیلو ؟؟چیزی هست که با استفاده از اون بتونم چاق شم چون با غذا خوردن عادی نمیتونم و میدونم همین جوری لاغر میمونم لدفا کمک کنید

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436
1444
شیرینی خامهای  سیب زمینی سرخ کرده چاق میکنه من فقط دنبال لاغری ام راجع به چاق شدن نمیدونم

میخوای لاغر شی فقط وعده ها رو بخور اونم خیلی خیلی کم به زودی زود لاغر میشی

تو رو خدا نگید خوشبحالت لاغری زیاد خیلی بدهِ

منم تو شیردهی شدم ۴۸ کیلو وزن قبل بارداریم ۶۴ بود  قدم هم ۱۶۳

کلا نابود شده بودم لباسام گشاد شده بود جون نداشتم حالم از خودم بهم میخورد فکر میکردم همیشه اینطوری میمونم 

ولی وقتی بچمو از شیر گرفتم  فقط ۵ ماه طول کشید تا شدم ۶۲ کیلو ..با همون تغذیه معمولی 

شما هم نگران نباش دوباره چاق میشی فقط اکه هنوز شیر میدی و بچت ۱۸ ماهش شده کمکم شیرشو کم کن تا قطع کنی .....من‌تا دو سال شیر دادم

1474
چند ماهگی گرفتی از شیر چطور گرفتی ؟؟؟؟

۱۸ ماهگی شروع کردم هرهفته یک وعده از شیر روزانشو کم کردم تا جایی رسید که دیگه روزها شیر نمیخورد.شیرم هم کم شد.۲۱ ماهش بود شیر شبشو قطع کرم.چسب زخم و رژ قرمز زدم.فقط ۳ شب بهانه گرفت.یه سینم ورم کرده بود داشت میترکید وقتی تو اوج خواب بود دادم خالیش کرد باهمون یک بار شیرم برگشت و دیگه پر نشد.اصلا اذیت نشدم.هروقت بیدار میشد بیسکوییت مادر میذاشتم دهنش میخوابید.

کاربرجدید نیستم.
تو رو خدا نگید خوشبحالت لاغری زیاد خیلی بدهِ منم تو شیردهی شدم ۴۸ کیلو وزن قبل بارداریم ۶۴ بود &nbs ...

جدی  میگی منم همش نگرانم همینجوری بمونم منم حالم داره از این همه لاغری بد میشه دلم نمیخواد واسه خودم یه دست لباس بخرم با خودم میگم چه فایده مثل اسکلتم من همش استرس دارم ۴۸ کیلو بمونم تا آخر عمر اره ۱۸ ماهه اش شده ولی روز به روز بیشتر میخواد شیر بخوره نمیدونم چطوری از شیر بگیرمش مخصوصا شبا که تا شیر ندم نمیخوابه

۱۸ ماهگی شروع کردم هرهفته یک وعده از شیر روزانشو کم کردم تا جایی رسید که دیگه روزها شیر نمیخورد.شیرم ...

اها اینجوری گرفتی از شیر.من روزا حواسشو پرت میکنم یادش میره اما شبا از پسش بر نمیام شما بعد چند ماه وزنتون برگشت به غذا تم اضاف کردی یا همونای که تو شیردهی میخوردی اونا بودن

1457