2410
2553
عنوان

هیچکیو نداشتم باهاش حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 43 پست
بهترین راه اینه بگذری .حواستو پرت کن واگرنه داغون میشی.اولش سخته ولی به مرور موفق میشی من تونستم تقر ...

دقیقا اینقد گذشتم مث یه زخم کهنه شده ک الان انگار سر باز کرده من تو طول عمرم هیچوقت طعم خوشبختی رو نچشیدم

حق دارم اما الله قسم فقط شما نیستی منم مجردم جیم خالیه کار ندارم پدر مادر حسابی نیستن حتی یه دوست صن ...

فک من پدر و مادر درست وحسابی ندارم پول ندارم ماشینمونو فروختیم پیاده ایم همش بهمون زخم زبون میزنن یه مسافرت نمیتونم برم مستاجر جاری روانیم شدم هرروز یه بابمول درمیاره معده درد عصبی گرفتم درمونده و عاجزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک من پدر و مادر درست وحسابی ندارم پول ندارم ماشینمونو فروختیم پیاده ایم همش بهمون زخم زبون میزنن یه ...

فقط دوای شما کار کار کار چرا نمیری دنبال کار آجی منم میخوام برم دنبال کار

2720
پر از مشکلات و تنهایی نمیدونم چجوری دارم این بار بزرگو به دوش میکشم واقعا کمرم خم شده انگار 

بخدا مشکلات واسه همه اس اگ پای درد بقیه بشینی یادت میره مال خودت و قبول دارم واسه بعضیا بیشتره.من متاهلم کلی مشکلات داریم این اواخر باکسی بجز شوهرم درد و دل نمیکنن ولی بازم خیلی وقتا غصه میخورم کی غصه ها تموم میشه آخرش باید چکار کنم و ازین فکراااا

امیدوارباش 
فقط دوای شما کار کار کار چرا نمیری دنبال کار آجی منم میخوام برم دنبال کار

من متاهلم. مااول یه جای خوب کرج خونه ی خوبی داشتیم مستاجر بودیم تصمیم گرفتیم خونه بخریم از اونجا بلند شدیم اومدیم سمت مادرشوهرم اینا اینجا هم همش ویلاست و خلوت اصلا فک نمیکنم اینجا برای من کار باشه دوم اینکه شوهرمم فک نکنم اجازه بده 

2714
من متاهلم. مااول یه جای خوب کرج خونه ی خوبی داشتیم مستاجر بودیم تصمیم گرفتیم خونه بخریم از اونجا بلن ...

اگر بیرون اجازه نداره کار خانگی یاد بگیر اگر کار پیدا نکردی میتونی تو خونه کار کنی البته نمیدونم اهل این مشاغل هستید یا نه

بخدا مشکلات واسه همه اس اگ پای درد بقیه بشینی یادت میره مال خودت و قبول دارم واسه بعضیا بیشتره.من مت ...

من با شوهرمم درد و دل نمیکنم دوسش دارما ولی حسمم بهش عوض شده انگار میدونی خیلی بی تفاوته نه باهام حرف میزنه نه محبت میکنه اونم تو فاز خودشه دوسم داره اما همیشه انگار خسته س و حوصله نداره همیشه همینطوره. منم خسته کرده 

اگر بیرون اجازه نداره کار خانگی یاد بگیر اگر کار پیدا نکردی میتونی تو خونه کار کنی البته نمیدونم اهل ...

نه بلد نیستم فک نمیکنم با این حالم اعصابشم داشته باشم فقط دارم فک میکنم کی این کابوس تموم میشه 

من با شوهرمم درد و دل نمیکنم دوسش دارما ولی حسمم بهش عوض شده انگار میدونی خیلی بی تفاوته نه باهام حر ...

دقیقا مشکل همینجاااااااااس واسه همینه که حالت اینجوریه.باید یه طور دیگه خودتو سرگرم کنی بیرون از خونه خودتو مشغول کن

امیدوارباش 
2706