2726
مادرشوهرکارش کرم ریختن خواهرجان من برات بگم ازکاراش یه کتاب میشه مرداهم که اکثرا بی درک شدن فقط شوهر ...

خیلی بیشعور شدن نه؟اخه هرکی  دییدم میناله از دستشون اخه بدم میاد اینه دق برام بعد هرروز هرروزم رومخمه بچه روببینیم بعدشم تامنومیبینه تیکه میندازه جون برات نمونده والا ماهم بچه بزرگ کردیم مثل تو نابود نشدیم کلیم مهمون داشتیم 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
خیلی بیشعور شدن نه؟اخه هرکی  دییدم میناله از دستشون اخه بدم میاد اینه دق برام بعد هرروز هرروزم ...

بگوبچه های اون موقع اروم بودن الانیا چی ولی حرص نخوراینا ادم نمیشن خدالعنتش کنه نذاشت شیرخشک بدم بچع ام شوهرموهم پرکرد الان پسرم چهارسالش کمبودوزن داره 

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگوبچه های اون موقع اروم بودن الانیا چی ولی حرص نخوراینا ادم نمیشن خدالعنتش کنه نذاشت شیرخشک بدم بچع ...

اخه ی بار به همسرم گفتم دوران کوچیکی شماها مادرت دو تاخواهرشوهر داشت و ی مادررشوهر ک خودش بارها گفته من خواب بودم بوی نهار میپیچید توخونه.بعدشم هربچه ای ی جوره 

بگوبچه های اون موقع اروم بودن الانیا چی ولی حرص نخوراینا ادم نمیشن خدالعنتش کنه نذاشت شیرخشک بدم بچع ...

سویق بده بچت 

.زینک پلاس اشتهارو زیادمیکنه

2728
اخه ی بار به همسرم گفتم دوران کوچیکی شماها مادرت دو تاخواهرشوهر داشت و ی مادررشوهر ک خودش بارها گفته ...

فقط بایدبیخیال باشی چون درست شدنی نیستن خدابچه توبرات حفظ کنه 

سویق بده بچت    .زینک پلاس اشتهارو زیادمیکنه

فایده نداره چون غذامیخوره ولی فعالیتش خیلی زیاده ازصبح که بیداربشه سرپاتاشب