1472
1459
عنوان

2 سال با هم بودیم

395 بازدید | 23 پست

7 ماه پیش جدا شدیم. (چون با یه دختری چت کرد امتحانش کرده بودم) و تو این 7 ماه من باز با کسی اشنا شدم و کات کردیم اما اون هنوز فراموش نکرده. من کاملا فراموشش کردم.  هر هفته بهم پیام میده من دوستت دارم برگرد و نمیتونم ببینم زن کس دیگه بشی و فلان. عکس بچگیمم رو پروفایلشه. 

بیخیالش

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

اگ قصد ازدواج داشتین و با کس دیگ چت کرده پس خییانت حساب میشه از کجا معلوم فردا ک ازدواج کردین باز از اینکارا نکنه

من زن خلق شدم نه برای در حسرت یک بوسه ماندن .                                 برای بوسه ای از جنس آرامش .من زن نشدم که همخواب آدمهای بیخواب شوم . زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم .زن نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم زن شدم تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم . برای خوشنامی صد سال کم است اما برای بدنامی یک لحظه کافیست   
1444

اگه دوسش نداری بخاطر ترحم برنگرد 

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀
1474

خیلی خیلی ببخشید آدم چیزیو که تف میکنه بیرون دوباره برنمیداره بخورش، شما یبار این آقا رو انداختی بیرون، اصلا به دردت نمیخوره، باز کارشو تکرار میکنه، چون فکر میکنه دوباره میبخشیش.

❤️❤️همسر مهربونم همیشه مهربون بمون ❤️❤️
1331