2737
2734
عنوان

بچه ها من میترسم ی چیزیم بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 58 پست
اینکه خوبه ...طرفو کتک میزنی آرومتر میشی ...کتکم بخوری بیشتر طرفو میزنی

ان شاالله ک شوخی میکنید.کتک😨😨😨تف😨😨😨

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از بس تو خودم ریختم اینجوری شدم. کاش میشد تو روش میگفتم خودمو خالی میکردم. کاش میشد

حتما وقتی تنها ک میشی پیش خودت فکر میکنی چرا بهش اینو نگفتم اینجوری بهش ج ندادم

تو میخواستی نهرو کنی دریا... شدی شبیه مردمت
اون لحظه اصلا نمیتونم این کارو کنم خصوصا وقتی با طرف مقابلم دعوای شدید داشته باشم

به مدت دو سه روز، روزی یه فنجون عرق کاسنی بخور ببین حال و احوالت تغییر میکنه یا نه. اگر طبعت سرده کاسنی رو شیرین کن بخور.احتمالا یه چیز خیلی گرم مثل خرما یا ارده یا مثل اینا میخوری؟ خرما کلا نخور. دارچین هم نخور. اگر با کاسنی تغییر نکردی حتما برو پیش یه متخصص طب سنتی درست و درمون نری پیش عطاری که چرت و پرت بده بهت. حتما بر و تشخیص مزاج و تعدیل مزاج کن. اگر درمان نکنی مرحله بعدی مطئنا ناجوره

2731
عزيزم تنها كسى كه ميتونه بهت كمك كنه خودتى،دوست من يه مدت خيلى عصبى شده بود،ميگف با همه جنگ و دعوا د ...

واییی منم خیلی خودخوری میکنم و تو گذشتمم حرفاشون تو گوشم میاد. الانم ادامه داره تموم نشده. 

وایی خدا. علائم ام اس چیه؟ 

به مدت دو سه روز، روزی یه فنجون عرق کاسنی بخور ببین حال و احوالت تغییر میکنه یا نه. اگر طبعت سرده کا ...

اتفاقا خواهرم ی متخصص طب سنتی سراغ داره حتما میرم پیشش. برام دعا کنید مشکل حادی نداشته باشم.... 

2738
اتفاقا خواهرم ی متخصص طب سنتی سراغ داره حتما میرم پیشش. برام دعا کنید مشکل حادی نداشته باشم....  ...

بهت قول میدم هیچ مشکلی نداری یکم طبعت بهم ریخته

احتمالا غذای مونده و فریزری زیاد میخوری

درست میشه

من دختر خاله م همین مدلی باورت نمیشع انقد ترشی  چیزای ترش و دوغ و ... میخوره ک حد نداره به شدت ...

عزیزم دختر خاله شما صفرایی هستن که تند خو هستن.ادم بلغمی اصلا جرات نداره سراغ چیزای ترش و دوغ بره.صفرایی بخاطر حرارت درونش دوس داره چیرای ترش و خنک بخوره.بلغمی شرین و گرم دوست داره. هر جا یه آدم بیحال و بی انگیزه و وا رفته پف کرده دیدی بدون بلغمیه

عزیزم دختر خاله شما صفرایی هستن که تند خو هستن.ادم بلغمی اصلا جرات نداره سراغ چیزای ترش و دوغ بره.صف ...

من بی حال و وار رفته و پف کردم ولی اصلا نمیتونم چیز شیرین بخورم چی هستم ؟ترکیبی؟

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
2706