2410
2553
عنوان

بچه ها من میترسم ی چیزیم بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 58 پست

آزمایش خون کامل بده، بگو تیروئیدتم چک کنن. 

کمبود بعضی ویتامین ها و همچنین مشکل غدد (مولا تیروئید) داشتن واقعا اخلاق آدم بد میکنه

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون لحظه اصلا نمیتونم این کارو کنم خصوصا وقتی با طرف مقابلم دعوای شدید داشته باشم

با فحش دادن اگ خالی میشی این کارو کن چون اعصابت ارومتر میشه

تو میخواستی نهرو کنی دریا... شدی شبیه مردمت
2720
من شنیدم از یه کسی ک یه کم تجربه داشت میگفت کسایی ک خیلی تند خویی میکنن بلغمی هستن ینی تبعشون اینجور ...

چه جالب. بله درسته و علمی. اینچیزا هم تو خلق و خو تاثیر خودش رو تا حدودی میزاره

با فحش دادن اگ خالی میشی این کارو کن چون اعصابت ارومتر میشه

اینکه خییییلی بده.خب ایشون فحش بده اونوقت طرف مقابل دو تا فحش میده،کار ب درگیری فیزیکی میکشه.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2714
چه جالب. بله درسته و علمی. اینچیزا هم تو خلق و خو تاثیر خودش رو تا حدودی میزاره

من دختر خاله م همین مدلی باورت نمیشع انقد ترشی  چیزای ترش و دوغ و ... میخوره ک حد نداره

به شدت هم تند خو هست  

اما حرف گوش نمیده ک

شیطان میدانست آدم نیستیم ^_^ سجده نکرد:)
اینکه خییییلی بده.خب ایشون فحش بده اونوقت طرف مقابل دو تا فحش میده،کار ب درگیری فیزیکی میکشه.

اینکه خوبه ...طرفو کتک میزنی آرومتر میشی ...کتکم بخوری بیشتر طرفو میزنی

تو میخواستی نهرو کنی دریا... شدی شبیه مردمت

عزيزم تنها كسى كه ميتونه بهت كمك كنه خودتى،دوست من يه مدت خيلى عصبى شده بود،ميگف با همه جنگ و دعوا داشتم تو خونه يكى چپ نگام ميكرد فورى قهر و دعوا ميكردم،يادم ميفتاد ده سال پيش فلانى فلان حرف به من گفته حرص ميخوردم و ... تا اينكه بعد اين دوره علائم MS رو پيدا كرده بود،يعنى اكثر علائم ام اس رو داشت مثه ابر بهارى گريه ميكرد و ميگف چ خاكى به سرم بريزم و ... بعد رفت يه سرى آزمايش و CT scan داد مشخص شد خداروشكر مشكلى نداره

بعد اون به گفته خودش الان كمتر عصبانى ميشه و حرص ميخوره

اينارو گفتم بدونى همه چى دست خوده آدمه،اگه بخواى ميتونى تغيير رفتار بدى

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2706