2726
عنوان

دوستان میاین کمک؟تست کومبس مثبت!

| مشاهده متن کامل بحث + 14000 بازدید | 30 پست
انشالله منفی باشه اخه مت یسال پیش سقط کردم.تا ۲۸ هفته که گذشته

انشالله 

28 هفته بارداری منظورم بود؛ اینو تو واحدای دانشگاهی داشتم اما مطمئن نیستم در عمل اینطور باشه، شاید فقط تئوری بوده !

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
انشالله  28 هفته بارداری منظورم بود؛ اینو تو واحدای دانشگاهی داشتم اما مطمئن نیستم در عمل اینط ...

ممنون عزیزم بابت کمک و راهنماییت🌹🌹🌹

فردا ایشالله میرم‌دکتر ببینم چیکار باید بکنم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من فردا میخوام برم دکتر.توام برو حتما.ایشالله واسه هیچکدوممون چیزی نیس گروه خونی خودت منفیه شوهرت م ...

اره عزيزم خودم منفي هستم همسرم مثبت

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
مرسی از این همه مهربونیت دوستم🌹🌹🌹 یکسال پیش سقط داشتم تازه فهمیدم باید امپول میزدم تا ۷۲ ساعت بع ...

خدا لعنت کنه دکتر احمقی که رفتم رو. بهم نگفت بزن بعد سقط. الان کومبس مثبت شدم. اگر میخونی پیامم رو بگو جی شد تکلیف شما. و دعا کنید خون بچم مثل خودم باشه

خداروشکر منم دوباره دادم منفی شد.اول مثبت شده بود

عزیزم تستتون مثبت شد چکار کردین؟ من سر بارداری اولم یادم میاد روگام زدم ولی بعد زایمان رو نمیدونم اصلا یادم نیست، الان باردارم  باید چکار کنم دکترم تا شنبه نیست از استرس میمیرم  

عزیزم تستتون مثبت شد چکار کردین؟ من سر بارداری اولم یادم میاد روگام زدم ولی بعد زایمان رو نمیدونم اص ...

من یکماه بعداز ازمایش اول  دوباره ازمایش دادم منفی شد.فهمیدم جواب ازمایش اولم اشتباه شده

من یکماه بعداز ازمایش اول  دوباره ازمایش دادم منفی شد.فهمیدم جواب ازمایش اولم اشتباه شده

من از دکترم پرسیدم گفت حتما زدم اگه نزده باشنم مشکلی نیست 28 هفته میزنی عب نداره ولی بازم میترسم نمیدونم 

2706