1472
1411
تستیه واسه خانمایی که گروه خونی خودشون منفی و شوهرشون مثبته و بعد سقط یا زایمان اول امپول روگام نزدن

انشاءالله به حق اين وقت عزيز به زودي يه بچه ناز و تپل مپل هدا بداره تو دامنت كه كيفشو كني

خدارو شكر صدهزار بار

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

انشاءالله به حق اين وقت عزيز به زودي يه بچه ناز و تپل مپل هدا بداره تو دامنت كه كيفشو كني

ممنون عزیزم خدا از دهنت بشنوه هر کسی یه نفسی داره❤

من امپولو بعد سقط نزدم ازمایش ندادم هنوز ولی همش نگرانم مثبت باشه😭

1436
ممنون عزیزم خدا از دهنت بشنوه هر کسی یه نفسی داره❤ من امپولو بعد سقط نزدم ازمایش ندادم هنوز ولی همش ...

من چون اطلاعاتي نداشتم نظر ندادم الكي

ولي برات يه عالمه دعاميكنم و انرژي مثبت ميفرستم

فقط تاميتوني بدنتو گرم كن بعد از سقط سردي بهت غلبه ميكنه، خرما و رازيانه و سياهدانه عسل و ژل رويال عالي ان واسه بارداري

خدارو شكر صدهزار بار
من چون اطلاعاتي نداشتم نظر ندادم الكي ولي برات يه عالمه دعاميكنم و انرژي مثبت ميفرستم فقط تاميتوني ...

مرسی از این همه مهربونیت دوستم🌹🌹🌹

یکسال پیش سقط داشتم تازه فهمیدم باید امپول میزدم تا ۷۲ ساعت بعدش😔

منم مثل شمام

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
1447
عزیزم...ازمایش کومبست مثبت بود؟من هنوز ازمایش ندادم استرس دارم

منم ارمايش ندادم

دكتر احمقم هم بهم نگفته بود

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
منم ارمايش ندادم دكتر احمقم هم بهم نگفته بود

من فردا میخوام برم دکتر.توام برو حتما.ایشالله واسه هیچکدوممون چیزی نیس

گروه خونی خودت منفیه شوهرت مثبت؟چون فقط دراین صورته که نیازه

من هنوز ازمایش ندادم نگرانم مثبت بشه فقط امپول روگام کافیه؟اخه منفی هم بشه روگام میزنن حتما

اینکه کومبز غیر مستقیم مثبت شه کمتر از مواردیه که منفی میشه 

انشالله منفی باشه اما مثبت شه هم با دکتر صحبت کنی وشرابطتو بگی قطعا راه حل داره؛ نگران نباش 

رگام رو گمانم تا 28 هفته میزنن اگر کومبز مثبت باشه (البته نطمئن نیستم)

نگران نباش 

✒کاربر جدیدم به این سویِ چراغ قسم...😂
1474
انشالله منفی باشه اخه مت یسال پیش سقط کردم.تا ۲۸ هفته که گذشته

انشالله 

28 هفته بارداری منظورم بود؛ اینو تو واحدای دانشگاهی داشتم اما مطمئن نیستم در عمل اینطور باشه، شاید فقط تئوری بوده !

✒کاربر جدیدم به این سویِ چراغ قسم...😂
انشالله  28 هفته بارداری منظورم بود؛ اینو تو واحدای دانشگاهی داشتم اما مطمئن نیستم در عمل اینط ...

ممنون عزیزم بابت کمک و راهنماییت🌹🌹🌹

فردا ایشالله میرم‌دکتر ببینم چیکار باید بکنم

من فردا میخوام برم دکتر.توام برو حتما.ایشالله واسه هیچکدوممون چیزی نیس گروه خونی خودت منفیه شوهرت م ...

اره عزيزم خودم منفي هستم همسرم مثبت

1457