2410
2553
اهان اینم بگم چن روزه براش شیر با لیوان میدم اونم خنکه احتمالا از اونه👍👍👍👍نمیزاره ترشحات خشک شه

آره نباید خنکی بخوره.بالششم چک کن.زاویه سرش خوب باشه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار عمل کرده خیر سرش...سر این خر و پف ها خیلی به مشکل بر میخوریم...وقتی میگم خر و پف نکن میگه تو ...

ببین الان یه مدت شوهرم اینکار میکنه 

ــ هر شب چکاندن 3 قطره روغن بنفشه یا روغن سیاه‌دانه در یک حفره بینی و در شب بعد در حفره دیگر (یکی در میان) به‌صورت متوالی تا دو هفته و بعد از یک هفته وقفه، تکرار همین دستور

واقعا کمتر شده خرو پف هاش.

اگه حال داری این صفحه رو ببین

https://www.google.se/amp/s/www.tasnimnews.com/fa/news/1397/12/23/1968961/%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D9%BE%D9%81-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/amp

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2720
اتفاقا داریم روغن بفنفشه خدا کنه اثر کنه....مرررسی

چقد عالی، امتحانش ضرر نداره. تازه روغن بنفشه هاتم استفاده میشه😉😂

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2714
من مجبورا اتاق خودمونو شوهرمو جدا کردم چون نمیزاره بچم بخابه...از این بابت در عذابم که نکنه شوهرم به ...

اووووف باهات همدردم شوهرمنم بااینکه یه اتاق دیگه اس بازم صداش میاد لعنت به خروپوف

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
الان از اون یکی اتاق صداش میاد😳😳

تو منی یا من توام  

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......