2737
2734

حتما بالشت خ ب نبوده یا بد خوابیده....

خاله شوهرم اومده بود خونمون اونقدر خرو پف کرد که به خدا تا صبح نمیخواییدم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خداااااا خرو و پف میکنه 😍😍😍😂😂😂. 

حتما لپو هست؟ از طرف من ببوسینش 😘😘😘

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2738
حتما بالشت خ ب نبوده یا بد خوابیده.... خاله شوهرم اومده بود خونمون اونقدر خرو پف کرد که به خدا تا ص ...

من مجبورا اتاق خودمونو شوهرمو جدا کردم چون نمیزاره بچم بخابه...از این بابت در عذابم که نکنه شوهرم به تنها خابیدن عادت کنه😔

والا ما که ذوق نمیکنیم😄😄😄😄 فعلا به خاطر خر و پف شوهرم کلافه ام اینم اومده روش

😂😂😂😂 چه شرایطی داری😂😂😂. 

از باباش یاد گرفته اصلا همه مشکلات تقصیر مرداست 😉😉😉😉

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
چه باید کرد؟ رفلاکس فک نکنم باشه ... چن روز پیش یه سرماخوردگی خییلی خفیف داشت الان ظاهرن برطرف شده

خب ظاهرا برطرف شده.ولی اون ترشحات پشت حلقش هست هنوز.باید آنتی بیوتیک بگیره .هوای خونه رو مرطوب نگه دار .من دیدم بچه هایی که تورم لوزه دارن و پشت حلقشون اثار سرماخوردگی هست خُر خُر میکنن.یه مدت میکشه خشک بشن.مایعات گرم هم عالیه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
خب ظاهرا برطرف شده.ولی اون ترشحات پشت حلقش هست هنوز.باید آنتی بیوتیک بگیره .هوای خونه رو مرطوب نگه د ...

اهان اینم بگم چن روزه براش شیر با لیوان میدم اونم خنکه احتمالا از اونه👍👍👍👍نمیزاره ترشحات خشک شه

ای بابا...از بس موقع خر و پف یکی زدم پس کله ش بیچاره خل شده😄😄😄

شوهر منم همینطوره چون مشکل پلیپ داره. 😏😏 

2706