1619
1605

حتما بالشت خ ب نبوده یا بد خوابیده....

خاله شوهرم اومده بود خونمون اونقدر خرو پف کرد که به خدا تا صبح نمیخواییدم

خانوم خانوم با شمام من_ناباروری دارم خواستی یه صلواتی از ته دلت برام بفرست...مرسی   💙💙 من مشگل pcoشدید دارم و همسرم اسپرمش ضعیفه چندبارم ivfانجام دادیم ولی چون نطفه همسرم ضعیف بوده جنینا سقط میشدن  همسرمو زندگیمو دوست دارم💖💖 و بعد عید 99 بازم به امید خدا میرم برا سیکل دوباه  ivf و انشالله صاحب یه وروجک میشیم   من 14 سالم بوده ازدواج کردم با پسرعموم واسه اینکه پسرعموم یا بهتره بگم همسرم میخواست مدرک موسیقیش بگیره باید متاهل میشود که بامن متاهل شد😍💋 💍 ...            قصد بارداری نداشتیم ولی الان 10 ساله ازدواج کردم که 7 ساله اقدامم که هنوز نصیبم نشده اسم زیبای مـــادر😢💜

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

وای خداااااا خرو و پف میکنه 😍😍😍😂😂😂. 

حتما لپو هست؟ از طرف من ببوسینش 😘😘😘

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
1613
ترشحات پشت حلق یا تورم لوزه.یا رفلاکس معده

چه باید کرد؟ رفلاکس فک نکنم باشه ... چن روز پیش یه سرماخوردگی خییلی خفیف داشت الان ظاهرن برطرف شده

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خداااااا خرو و پف میکنه 😍😍😍😂😂😂.  حتما لپو هست؟ از طرف من ببوسینش 😘😘😘

والا ما که ذوق نمیکنیم😄😄😄😄 فعلا به خاطر خر و پف شوهرم کلافه ام اینم اومده روش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما بالشت خ ب نبوده یا بد خوابیده.... خاله شوهرم اومده بود خونمون اونقدر خرو پف کرد که به خدا تا ص ...

من مجبورا اتاق خودمونو شوهرمو جدا کردم چون نمیزاره بچم بخابه...از این بابت در عذابم که نکنه شوهرم به تنها خابیدن عادت کنه😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا ما که ذوق نمیکنیم😄😄😄😄 فعلا به خاطر خر و پف شوهرم کلافه ام اینم اومده روش

😂😂😂😂 چه شرایطی داری😂😂😂. 

از باباش یاد گرفته اصلا همه مشکلات تقصیر مرداست 😉😉😉😉

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
1614
چه باید کرد؟ رفلاکس فک نکنم باشه ... چن روز پیش یه سرماخوردگی خییلی خفیف داشت الان ظاهرن برطرف شده

خب ظاهرا برطرف شده.ولی اون ترشحات پشت حلقش هست هنوز.باید آنتی بیوتیک بگیره .هوای خونه رو مرطوب نگه دار .من دیدم بچه هایی که تورم لوزه دارن و پشت حلقشون اثار سرماخوردگی هست خُر خُر میکنن.یه مدت میکشه خشک بشن.مایعات گرم هم عالیه

😍ایمان دارم به زودی با لطف خداجون و امام رضا خانوادمون سه نفره میشه 
😂😂😂😂 چه شرایطی داری😂😂😂.  از باباش یاد گرفته اصلا همه مشکلات تقصیر مرداست 😉😉😉😉

ای بابا...از بس موقع خر و پف یکی زدم پس کله ش بیچاره خل شده😄😄😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب ظاهرا برطرف شده.ولی اون ترشحات پشت حلقش هست هنوز.باید آنتی بیوتیک بگیره .هوای خونه رو مرطوب نگه د ...

اهان اینم بگم چن روزه براش شیر با لیوان میدم اونم خنکه احتمالا از اونه👍👍👍👍نمیزاره ترشحات خشک شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا...از بس موقع خر و پف یکی زدم پس کله ش بیچاره خل شده😄😄😄

شوهر منم همینطوره چون مشکل پلیپ داره. 😏😏 

شوهر منم همینطوره چون مشکل پلیپ داره. 😏😏 

یه بار عمل کرده خیر سرش...سر این خر و پف ها خیلی به مشکل بر میخوریم...وقتی میگم خر و پف نکن میگه تو داری از من ایراد میگیری 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1626
اهان اینم بگم چن روزه براش شیر با لیوان میدم اونم خنکه احتمالا از اونه👍👍👍👍نمیزاره ترشحات خشک شه

آره نباید خنکی بخوره.بالششم چک کن.زاویه سرش خوب باشه

😍ایمان دارم به زودی با لطف خداجون و امام رضا خانوادمون سه نفره میشه 
یه بار عمل کرده خیر سرش...سر این خر و پف ها خیلی به مشکل بر میخوریم...وقتی میگم خر و پف نکن میگه تو ...

ببین الان یه مدت شوهرم اینکار میکنه 

ــ هر شب چکاندن 3 قطره روغن بنفشه یا روغن سیاه‌دانه در یک حفره بینی و در شب بعد در حفره دیگر (یکی در میان) به‌صورت متوالی تا دو هفته و بعد از یک هفته وقفه، تکرار همین دستور

واقعا کمتر شده خرو پف هاش.

اگه حال داری این صفحه رو ببین

https://www.google.se/amp/s/www.tasnimnews.com/fa/news/1397/12/23/1968961/%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D9%BE%D9%81-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/amp

1639