1608
1480
عنوان

😁بیاید بگید علت اسمی که روتون گذاشتن چی بوده 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 98441 بازدید | 1749 پست

اسممو پدرم انتخاب کرد دلیلشو نمیدونم

اما تعریف میکرد وقتی رفته ثبت احوال قبول نکردن گفتن چون اسم دربارشاهه😬 پدرمم گفته پس من اینجامیشینم کسی خواست اسم محمدرضا و رضا رو بذاره روبچش نباید قبول کنید

دیگه اونقدر نشسته تاراضی شدن😐

اسمم فرح

آزادی چیزی نیست که آن را به کسی هدیه کنندکسی که با مغز خودش فکر می کند،آزاد است.

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

ترنج فرزند تارخ

وای چه اسم زیبایی دارین،من همیشه فکر میکردم اسم واقعیت آنیتا یا نادیا باشه،نمیدونم چرا😊😊😊😊

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

اسم منو مامانم گذاشته لیلا،یهو بابام اومده با شناسنامه و یه اسم دیگه،از لیلا بهترو جدیدتره ولی چون لیلا رو مامانم دویت داشته خودم دلم پیش لیلاس

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
اسم دخترمو مبخواستم بزارم ترمه.یبار جاریم یکیو که اسمش ترمه بود صدا کرد و بالهجه شدید ترکی گفتtirmaa ...

خالم دوقلو داشت 7 روز بعدش کن دنیا اومدم هیچ کدوم اسم نداشتیم  خالم اسم دوقلوهاشو می خواست بزاره رزیتا و روفیا بابا میگه نه رزیتا خوب نیست حالا خودشون تصمیم داشتن اسمم آیدا باشه  بعد پدرم موقع شناسنامه گرفتن میگه اسم مادرمو بزارم 😑😑 مادرم لجش دراومد منو رزیتا صدا میزنن😕😕😕

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

من بابام ميخاسته بزاره سودابه ولي مادربزرگم ميگه سخته من نميتونم صداش كنم و مادربزرگم سودابه را ميگفته سوراخه و ديگه مامانم اسمم را ميزاره سپيده و روزي هزار بار مادربزرگم را دعا ميكنم كه بلد نبود سودابه را تلفظ كنه و اسمم را كه سپيده هست را خيلي دوست دارم

1432
رادیو چهرازی فقط اون قسمت دلبر که جان فرسودو میگه. تو هم بلدی؟؟🥰

من برا جمشید گریمم میگیره

من اسمم خیلی کمه خودم بعضی وقتا تعجب میکنم اسمم اینه تا حالا ندیدم تو اینستا دیدم اما تو واقعیت نه ه ...

نفهمیدم چی شد؟

ابر بارنده به دریا می گفت: *گر نبارم تو کجا دریایی؟* در دلش خنده کنان دریا گفت: *ابر بارنده           تو هم از مایی*
1563

اوا دفع میخواستن بزارن قدم خیر 😅😅😅

بعد مامانم نزاشته گفته زهرا

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
نمیدونم بخدا تیام خیلی دوس داشتم با اینکه تو اطرافم همش پسر دیدم ولی بعضیا میگن دختره. شوهرمم کارن پ ...

شایان  به اسمت میاد 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 
اسممو پدرم انتخاب کرد دلیلشو نمیدونم اما تعریف میکرد وقتی رفته ثبت احوال قبول نکردن گفتن چون اسم در ...

چه اسم قشنگی ای جان🌹🌹🌹

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
1578